• Головна
  • Як обрати «свого» лікаря: інструкція для львівʼян
16:11, 11 травня 2018 р.

Як обрати «свого» лікаря: інструкція для львівʼян

Декларації з лікарями у Львові уже підписали понад 100 тисяч містян.

Від початку кампанії «Лікар для кожної сім’ї» декларацію з обраним лікарем уже підписали 105 тисяч містян (це близько 14% від приписного населення Львова). Про це повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, інформує прес-служба ЛМР.

"Лідерами процесу серед медичних закладів міста на сьогодні є 1-ша міська лікарня — її поліклініки та амбулаторії — тут підписано 22 тис декларацій. Також активно процес іде в 2-гій, 4-тій, 5-тій міських поліклініках. Поки у місті немає лікаря, який би набрав оптимальну кількість пацієнтів, але є лідери, які вже підписали велику кількість декларацій, найбільше — це 1071 декларація", — зазначив Володимир Зуб.

Читайте також: Львів на вихідні: події, які не можна проґавити

Процес підписання декларацій стартував у квітні і триватиме доти, доки всі не знайдуть свого лікаря і не підпишуть з ним декларацію.

Підписати декларацію з лікарем може кожен у будь-якому медичному закладі, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації, якщо цей медичний заклад підключено до системи «Електронне здоров’я» та позначено наліпкою «Тут можна обрати свого лікаря».

Декларація підписується безстроково, але пацієнт може обрати іншого лікаря, підписавши з ним декларацію — зміни автоматично зафіксуються в електронній системі.

Щоб підписати декларацію з лікарем:

— оберіть заклад і лікаря. Медзаклад, де можна підписати декларацію, впізнаєте за наліпкою «Тут можна обрати свого лікаря».

— візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Для дитини до 14 років — свідоцтво про її народження. При необхідності, у реєстратурі медзакладу вам підкажуть, де можна підписати декларацію і за потреби, нададуть список лікарів.

— лікар або медсестра введе Ваші дані в електронну систему. Після цього на Ваш мобільний надійде SMS з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу, який введе його в систему для підтвердження.

— із системи «Електронне здоров’я» медичний працівник роздрукує декларацію з вашими даними— уважно перевірте, чи все вірно. Якщо виявили помилки, повідомте про це, і працівник виправить їх та роздрукує декларацію ще раз. Якщо все правильно, буде роздруковано ще один ідентичний примірник декларації.

— підпишіть обидва примірники декларації, а сімейний лікар (педіатр, терапевт) проставить на них дату, підтвердить декларацію своїм цифровим електронним підписом і відправить в систему «Електронне здоров’я». Це означає, що Ви офіційно задекларували свого лікаря і згодом гроші за Ваше медичне обслуговування в цього лікаря Національна служба здоров’я скерує саме в цей медичний заклад, де працює сімейний лікар (педіатр, терапевт).

Слід пам’ятати, що лікар може відмовити у підписанні декларації, якщо уже набере оптимальну кількість пацієнтів: для сімейного лікаря це 1800 пацієнтів, для терапевта— 2000 пацієнтів, для педіатра — 900 пацієнтів.

Читайте також: У Львові скасували концерт Віталія Козловського після виступу артиста у Москві

Зі слів Володимира Зуба, станом на сьогодні у Львові поки немає лікаря, який би вже набрав оптимальну кількість пацієнтів, а тому жоден лікар не може відмовити у підписанні декларації. Якщо таке трапляється, потрібно звертатися до головного лікаря установи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #декларації #як_обрати_лікаря #інструкція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...