15:08, 25 жовтня 2017 р.
Як з'їздити зі Львова на озеро Синевир без турагенств і скільки це коштує
Ми продовжуємо наш спецпроект “Подорожуй із 032.ua” і цього разу розповідаємо про озеро Синевир, яке вважається найбільшим у Карпатах і вражає своєю неповторністю.
Як доїхати?
Є кілька варіантів, як можна добратися до Синевиру зі Львова. Перший - це їхати потягом до станції Воловець. Там сісти в автобус сполученням "Воловець-Міжгір’я", а у Міжгір'ї пересісти в автобус, який курсує до Синевирської поляни.
Другий варіант – це сісти автобус, який курсує за маршрутом "Львів-Хуст", "Львів-Тячів" або "Львів-Солотвино" і доїхати до станції Міжгір’я, де пересісти знову ж таки в автобус, який їде до Синевирської поляни.
Автобуси відправляються з площі Двірцевої,1 або із автовокзалу, що на вул. Стрийській, 109 у Львові. Коштують квитки від 134 до 138 грн. Купити їх можна навіть онлайн, зокрема, на сайті: http://ticket.bus.com.ua
Розклад руху автобусів, які курсують від Міжгір'я і до Синевирської поляни можна уточнити за телефоном: 03146-2-11-14 ( автовокзал смт Міжгір’я, вул. Ольбрахта, 9). Наскільки нам відомо, автобуси в напрямку Синевиру з Міжгір'я відправляються щодня о 12:30, крім суботи на неділі. Вартість квитка - 23 гривні.
Третій варіант, як можна зі Львова до озера Синевир, і на нашу думку, найзручніший, - це їхати до озера автомобілем. Якщо їхатимете автівкою, то зі Львова треба їхати трасою Київ-Чоп через Стрий і Сколе до посту поліції, що у смт. Нижні Ворота. Там необхідно буде звернути ліворуч на автошлях Т 0718 Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я, а потім звернути на автошлях Т 0720 Міжгір’я-Колочава-Буштино. Якщо у вас немає автомобіля можна спробувати знайти попутників на сайті "BlaBlaCa".
Як виглядає озеро Синевир:
Скільки коштує вхід
Вхід до озера Синевир платний. Вартість квитка для дорослого становить 15 гривень, для школярів та студентів – 3 гривні. Якщо Ви їдете автомобілем, то його можна припаркувати на парковці перед шлагбаумом. Це безкоштовно. Якщо ж Ви хочете під'їдати легковиком до самого озера то це коштуватиме Вам 75 гривень.
Після оплати Вам мають видати ось такий чек:
Що варто знати тим, хто їде до озера Синевир:
- Озеро Синевир дуже популярне місце серед туристів, тому сюди краще приїжджати у будній день і найкраще - ввечері. Тоді майже усі туристи, які приїжджають екскурсійними автобусами вже поїдуть і Ви зможете помилуватися красою озера в лісовій тиші.
- Біля озера для туристів облаштований спеціальний оглядовий майданчик. Також на берегу озера є пліт, яким можна дістатися до середини озера.
- Одразу біля озера розташований ярмарок, де можна придбати різноманітну продукцію.
- Не слід милуватися озером лише на оглядовому майданчику. Синевир можна обійти повністю - для цього для туристів розробили спеціальну стежку.
- Якщо Ви їдете автомобілем, то краще залишити його на парковці неподалік від шлагбаума, оскільки Ви можете за 20 хвилин пішки дійти до самого озера і при цьому зекономите 75 гривень.
- Озеро дуже глибоке і тут заборонено купатися та ловити рибу, тому не слід брати із собою плавки чи вудки.
Де зупинитись?
Вартість проживання у готелях чи садибах за добу для двох становить орієнтовно 300-350 гривень без харчування. Знайти місце для ночівлі можна у Синевирській поляні або поблизу.
Де поїсти?
По дорозі від шлагбауму і до озера Синевир розташовано чимало закладів харчування, де можна і поснідати, і пообідати і повечеряти.
Цікаві об'єкти поблизу:
Реабілітаційний центр бурих ведмедів.
Реабілітаційний центр бурих ведмедів розташований неподалік від озера – на Синевирській поляні. До реабілітаційного центру веде вказівник, який видно ще з дороги між селами Синевир і Синевирська поляна. Також орієнтиром є зелений паркан. Щоб потрапити до реабілітаційного центру треба від дороги піднятися десь 300 метрів вгору. Подивитися на бурих ведмедів можна з 9:00 до 18:00. Вартість квитка для дорослих коштує 15 гривень, а для школярів та студентів – 3 гривні.
Дике озеро
Якщо у вас буде вільний час, окрім Синевиру можна відвідати Дике озеро. Воно не таке мальовниче, як Синевир, але розташоване неподалік і заслуговує на увагу. Дістатися до озера можна маркованою стежкою, яка прокладена від руїн Музею лісу і сплаву в урочищі Чорна Ріка.
Нагадаємо, що неподалік від озера Синевир розташоване село під назвою Пилипець, яке вважається одним із найкращих місць для відпочинку. Про те, як туди доїхати і що там можна подивитись ми писали ТУТ .
У скільки обійдеться відпочинок у селі Синевир на двох
Дорога туди-назад, якщо Ви їдете двома автобусами (зі Львова до Міжгір’я, від Міжгір’я до озера) становить 322 гривні на двох. Проживання в номері на двох в готелі або садибі - 300 гривень, відвідування озера - 30 грн. (по 15 грн. з кожного) і 30 грн. на двох за відвідування реабілітаційного центру бурих ведмедів.
Виходить, що відпочинок поблизу озера Синевир на двох коштуватиме орієнтовно 682 грн., без харчування.
Автор: Ірина ТРУШ.
Читайте також на нашому сайті:
Збираємося в Карпати: ТОП-5 унікальних місць в Карпатах, які варто відвідати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Спецтема
Зібрали у цьому розділі для вас усе найцікавіше. Cтатті, огляди новини, - усе, що активно читали на нашому сайті, коментували і поширювали читачі у соціальних мережах. Тут точно знайде щось, що почитати.
Останні новини
Оголошення
10:07, 9 січня
28
22:17, 18 січня
104
10:39, 8 січня
10:40, 16 січня
6
live comments feed...
Коментарі