
07:55, 9 серпня 2017 р.
Ти мусиш спробувати: ТОП-7 ідей, як зробити серпень у Львові незабутнім

фот: Dobovo
Сьогодні 032.ua підготував для вас 7 ідей, як зробити так, щоб цей місяць був сповнений позитивних вражень і запам'ятався надовго.
Потанцюйте на концерті до Дня Народження Кузьми Скрябіна
На концерті з нагоди 49 дня народження Кузьми Скрябіна, людини яка увійшла в історію України, та залишилась у серці мільйонів українців, прозвучать cover- композиції на пісні гурту «Скрябін», а також авторські пісні виконавців та гуртів, які цього дня будуть звучати на честь Кузьми Скрябіна – Людини-Легенди.
Коли? 17 серпня з 19:00 по 22:30.
Де? Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.
Скільки? Вхід на концерт безкоштовний.
Відвідайте кілька перфомансів
Наприкінці серпня у Львові розпочнуться десяті «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові», які щороку демонструють унікальні перфомативні практики митців з різних країн світу.
Цього року у фестивалі візьмуть участь перфомери з України, Польщі, Великобританії та Ізраїлю. Вперше в Україні покажуть свої перфоманси митці з Японії, Таїланду та Норвегії.
Куратори фестивалю: Влодко Кауфман (Україна), Тамар Рабан (Ізраїль), Януш Балдиґа, Вальдемар Татарчук (Польща). Арт-директор фестивалю – Ліда Савченко-Дуда (Україна).
Коли? 28 серпня по 3 вересня.
Де? Мистецьке об'єднання “Дзига”.
Скільки? Вхід безкоштовний.
Завітайте на ІІ Міжнародний фестиваль Параджанова на Левандівці
Наприкінці серпня у Львові розпочнеться ІІ Міжнародний фестиваль Параджанова. В рамках фестивалю на Левандівці зберуться митці з Білорусі, Грузії, Молдови, Польщі та України і створять неповторну атмосферу творчої синергії, яка не знає ані меж, ані кордонів, для якої свобода – єдина заповідь.
Коли? 20-27 серпня.
Де? Левандівка.
Скільки? Вартість квитків наразі невідома.
Подивіться кіно та послухайте лекцію на даху будинку від "Території"
Сезон фільмів та лекцій на даху від "Території" продовжується. 10 серпня на даху LvivFilmCenter покажуть культовий фільм французького режисера Люка Бессона – "Леон". Перед показом на вас чекає лекція від Юрія Гнатюка (KindGeek) – "Як успішно розвинути стартап".
Коли? 10 cерпня. Початок о 20:30. Де? вул. В. Великого, 14А.
Скільки? 80 гривень. Придбати квитки: https://2event.com/uk/events/946496 . Кількість місць строго обмежена – 70, квитки продаються лише онлайн. У випадку поганої погоди, показ буде перенесено всередину кіноцентру.
Відвідайте перший концерт-відкриття Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt
18–25 серпня у Львові вперше відбудеться міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt.
У програмі концерту-відкриття:
Вольфганг Амадей Моцарт. Симфонія №40, соль мінор K.550.
Франц Ксавер Моцарт. Варіації для фортепіано з оркестром, ля мажор, о.Op. 24.
Франц Ксавер Моцарт. Кантата «Перший весняний день» для солістів, хору та оркестру, Op. 28.
Де? Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28).
Коли? 18 серпня. Початок о 19:00.
Скільки? 100-500 гривень.
Купіть фотографію на згадку про це літо
У неділю, 13 серпня, у Львові відбудеться виставка фотографій просто неба. Кожен охочий зможе придбати фотографію, яка йому сподобається за благодійний внесок і зберегти собі світлину на пам'ять.
Коли? 13 серпня з 12:00 до 19:00.
Де? Сквер “На валах”.
Огляньте виставку сучасної абстрактної скульптури із Фонду Музею Михайла Дзиндри
Зараз у музеї Пінзеля проходить виставка скульптур із Фонду Музею Михайла Дзиндри. На виставці представлено двадцять скульптур із Фонду Музею Михайла Дзиндри.
Нагадаємо, що майстер модерної скульптури Михайло Дзиндра створив за власні кошти в Брюховичах перший в Україні музей сучасної абстрактної скульптури, де розмістив понад 800 перевезених зі США власних скульптур, які подарував державі. Оглянути роботи Михайла Дзиндри у музеї Пінзеля можна буде до 31 серпня.
Коли? Виставку можна оглянути з вівторка по суботу з 10:00 до 18:00, у неділю з 12:00 до 17:00, понеділок – вихідний.
Де? Музей Пінзеля розташований на площі Митній, 2.
Скільки? Вартість квитків у музей для дорослих та студентів становить 30 гривень, а для школярів – 9.
Додамо, що це не увесь перелік цікавих заходів, які можна відвідати впродовж цього місяця. У Львові відбудеться ще багато цікавих подій. Детальніше куди піти у Львові впродовж серпня дивіться у розділі “Афіша" нашого сайту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Спецтема
Зібрали у цьому розділі для вас усе найцікавіше. Cтатті, огляди новини, - усе, що активно читали на нашому сайті, коментували і поширювали читачі у соціальних мережах. Тут точно знайде щось, що почитати.
Останні новини
Діджиталізація ринку нерухомості: як технології змінюють процес купівлі-продажу житла
Новини компаній
17:00
ТОП новини
Оголошення
09:45, 11 квітня
08:42, 19 квітня
19:36, 22 квітня
08:42, 19 квітня
19:36, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі