
Реклама
17:33, 2 лютого 2017 р.
Як лікувати пивний алкоголізм?
Реклама
Алкоголізм - це психічне захворювання, що характеризується надмірним вживанням спиртних напоїв. В якості останніх можуть виступати пиво, вино, горілка, спирт і т.д. Звідси випливає, що «пивний алкоголізм» не є ще одним різновидом залежності, а лише вказує на її походження. В одній пляшці пива міститься стільки ж спирту, скільки в 50 грамах горілки. Випиваючи 2-3 пляшки щодня, людина перебуває в постійному запої, а значить, впевненими кроками рухається у напрямку до хронічного алкоголізму.
На відміну від звичної для нас алкогольної залежності, пивна має деякі особливості, які проявляються у впливі на організм:
- Через високу калорійність пива, виникає велике навантаження на печінку і серце, що може стати причиною розвитку серцево-судинних хвороб.
- Фітоестрогени (жіночі гормони), що містяться в пиві, перетворюють вживання хмільного напою в гормональну терапію, що вкрай шкідливо для неповнолітніх та чоловіків.
Які ж ознаки цього підвиду залежності і як лікувати пивний алкоголізм? Про це в нашій статті.
Перші ознаки пивного алкоголізму
Небезпека легких спиртовмісних напоїв складається саме в тому, що людина не відносить їх до розряду алкоголю. Людина спивається поступово, а необхідність в реабілітації виникає вже на стадії повноцінної хвороби. Ранні ознаки пивного алкоголізму, які допоможуть розпізнати залежність яка формується:
- Регулярне вживання напою в великих кількостях.
- Агресивність, роздратування при тривалому утриманні від вживання пива.
- Людина може пити пиво в будь-якій ситуації, незалежно від часу доби, місця.
- Підняти настрій виходить тільки за допомогою пляшки пива.
- Періодичні головні болі.
- Перепади в настрої.
- Зміни в зовнішності через наявність в пиві аналога жіночих гормонів.
Як лікувати пивний алкоголізм?
Так само як і при звичному для нас алкоголізмі, лікування пивного проводиться за тією ж схемою:
- Медикаментозна терапія.
- Реабілітація.
- Ресоціалізація.
Медикаментозна терапія допомагає очистити організм від метаболітів, зняти дратівливість та агресію. Другий етап - реабілітація, під час якої пацієнти беруть участь в заходах з психотерапевтами, проходять арт-терапію, спілкуються з тими, хто подолав залежність. Дуже важливим етапом є ресоціалізація, мета якої - навчитися жити в суспільстві без вживання спиртних напоїв.
Найефективнішою програмою, яка враховує специфіку пивного алкоголізму, є курс «12 кроків», який можна пройти в наркологічному центрі «Трансформація» netnarkotik.com.ua. Це анонімне лікування за участю кращих фахівців в області наркології, психології, реабілітології.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Проста вигода від Dnipro-M: знижки до 50 % на садову техніку та інструменти для ремонту
Новини компаній
09:30
ТОП новини
Оголошення
09:31, 17 квітня
13:54, Вчора
1
13:05, 14 квітня
14:08, 15 квітня
86
11:37, 12 квітня
2
live comments feed...
Коментарі