Новини компаній
16:30, 6 грудня 2016 р.
Новий тренд – культурне водіння
Новини компаній
В Україні набуває популярності рух за толерантність. Що потрібно знати про новий тренд – культуру водіння? Як стати ідеальним водієм та чи реально це зробити? Як бути супергероєм на дорозі і звести до мінімуму нещасні випадки? Чи дійсно все залежить тільки від нас?
Коли громадянин отримує водійські права, то він знає безліч дорожніх правил, але про культурну поведінку на дорозі йому досить складно щось сказати. У більшості випадків водії навіть з великим стажем дозволяють собі забувати про такі важливі чинники безпечної їзди, як: пристібатися ременем безпеки, звертати увагу на індикатори системи авто, не розмовляти по телефону.
Але не все ще втрачено, адже кожен з нас може долучитися до вирішення цієї проблеми. Наприклад, «Хюндай Мотор Україна» запустив освітній проект H-Road, що привертає увагу українців до питання особистої відповідальності за кермом. Благодійна акція допомагає зрозуміти, яким чином можна концентруватися, контролювати і помічати небезпеку на наших дорогах.
Відомий факт – більша половина фатальних ДТП відбувається в період від заходу до світанку. Це зумовлено тим, що водій має недостатню видимість дороги. Якщо ж уникнути поїздок вночі неможливо, тоді варто запам’ятати декілька порад. По-перше, перевіряйте стан фар, особливо якщо фари у вашого залізного коня із пластиковими лінзами, котрі з роками можуть тьмяніти, знижуючи рівень освітлення. По-друге, фокусуйте свій погляд на тій ділянці дорозі, якої сягає світло ваших фар, а не прямо на світло зустрічних автівок, тому що це може спричинити аварію. По-третє, ще одна оптична небезпека ховається на панелі приладів автомобіля, коли ви звертаєте свою увагу на спідометр та інші світлові покажчики в салоні, ви можете втратити пильність.
Ще однією причиною порушень упродовж водіння на автошляхах є погана погода. Тут варто взяти на замітку, що з початком негоди та таненні льоду або снігу швидкість на дорозі повинна бути нижчою, ніж зазвичай. Також спеціалісти радять спеціально витримувати дистанцію в 5 автівок перед автомобілем спереду.Чи варто нагадувати прорегулярну перевірку шин? Варто бути уважним до рівню тиску в них, щоб він був близьким до рекомендованих показників виробника. Завдяки цьому, на перший погляд незначному факту, пляма зчеплення колеса з покриттям буде оптимальною.
Від небезпеки туманної погоди не можна застрахуватися, але всього декілька порад зроблять дорогу безпечнішою. Спробуйте налаштувати склоочисну систему. Як відомо, мікрокраплини туману з часом збираються на лобовому склі, погіршуючи видимість дороги. З цим неприємним явищем впораються справні двірники і омивачі лобового скла. За «нельотної» погоди притримуйтесьсвоєї смуги.Відомо, що люди не бачать під снігом дорожнього маркування і можуть зміщуватися зі своєї смуги, тому у цьому плані конче необхідно гнути свою лінію.
Часто наші громадяни забувають про вчасну зміну шин. А даремно, адже це може врятувати чиєсь життя. Чому варто «перевзувати» свій автомобіль з приходом зими? Відповідь можна знайти за посиланням.
Кажуть, що для формування нової звички потрібен лише двадцять один день. Спробуйте бути притримуватися всіх дорожніх правил і порад, а головне – бути ввічливими на дорозі, хоч на це й невеличкий період. Пам’ятайте, що зміни починаються з нас!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:39, 8 січня
12:25, 14 січня
live comments feed...