
13:40, 23 грудня 2015 р.
Терористи з "Градів" обстріляли позиції ЗСУ поблизу Троїцького та Богуславського
Російські найманці знову порушують режим тиші на Сході України.
За інформацією прес-центру АТО, сьогодні, 23 грудня, бойовики вже сім разів відкривали вогонь в бік позицій українських військ, інформує 032.ua.
Зокрема, із "Градів" терористи обстріляли позиції українських військових поблизу Троїцького та Богуславського. До того ж, з протитанкових ракетних комплексів були обстріляні українські війська поблизу Гранітного, що на Маріупольському напрямку, а зі стрілецької зброї під вогонь потрапили українські військові у районі Майорська, що біля Горлівки. Також у районі Опитного діяв снайпер терористів.
Водночас, сили АТО дотримуючись Мінських угод, не відкривали вогонь у відповідь на провокації російських бойовиків.
У прес-центрі вкотре наголошують на неготовності бойовиків, до мирного врегулювання збройного конфлікту на українському Донбасі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:05
Вчора
17:00
Вчора
15:03
Вчора
ТОП новини
Оголошення
08:42, 19 квітня
08:42, 19 квітня
10:52, Вчора
08:42, 19 квітня
live comments feed...
Коментарі