Газогенераторна піч булер'ян відрізняється високою тепловіддачею та економічністю. Завдяки використанню конвекційних потоків повітря, довелося збільшити швидкість прогріву, а застосування процесу піролізу, суттєво зменшило витрату палива та збільшило тепловіддачу.

Газогенераторна піч тривалого горіння або печі булер'яни були розроблені канадськими фахівцями, спеціально для потреб лісорубів, які потребували швидкого обігріву неопалюваних приміщень. Обладнання має дві відмінні характеристики, які суттєво впливають на процес та ефективність обігріву будівлі.

Використання процесу піролізу, або газогенерації.

Насправді, піроліз та газогенерація, це дві назви одного й того ж процесу. Кожен термін вказує на конкретні особливості характеристики. Спочатку, в печі відбувається газогенерація. При певній температурі та нестачі кисню, будь-яке тверде паливо починає посилено продукувати газ. Спочатку, топкову камеру в звичайному режимі прогрівають до 230°С, після цього переводять у режим газогенерації. Піроліз це спалювання газу, що виділяється під час окиснення палива. Газ, що виділяється в процесі газогенерації, відводиться в спеціальну камеру опалювання. Там газ спалюється, що призводить до додаткового виділення тепла, докладніше ось сторінка.

Дров'яні печі тривалого горіння булер'ян обігрівають приміщення за допомогою конвекції. У конструкції обладнання присутні спеціальні трубки, вварені в корпус, та на дві третини діаметра занурені в топкову камеру. По каналах здійснюється забір холодного та подача нагрітого повітря в приміщення. На ефективність грубки істотно впливає організація відведення теплого повітря та забезпечення безперешкодної конвекції. Твердопаливний котел тривалого горіння булер'ян, від однієї закладки палива, працює близько 6 годин. Піч призначена для будь-якого виду твердого палива, за винятком коксівного вугілля. Для топки підійдуть: дрова, пелети, тирса та тріска. Хоча виробники не рекомендують вносити зміни в конструкцію, на власний страх та ризик можна переобладнати котел під відробіток.

Канадські котли на твердому паливі тривалого горіння булер'ян, були спочатку сконструйовані для обігріву житлових неопалюваних будинків, в яких жили лісоруби в зимовий період часу. З моменту створення, конструкція печей була дещо модифікована. Кожен виробник вніс свою «лепту» у зміни. На даний момент, установка печі булер'ян в дерев'яному будинку, або будь-якому іншому приміщенні, є цілком виправданою. Особливу популярність котли отримали завдяки можливості швидкого обігріву неопалюваних приміщень: гаражів, заміських будинків, дач, складів, магазинів і т. д.