Для успішного позиціонування бренду потрібно використовувати інтернет. Це дає можливість взаємодіяти з аудиторією на новому рівні, будуючи довіру та лояльність через цифрові канали. Розбираємося, що таке брендинг в інтернеті.
Плюси брендування
Брендування – це процес створення позитивного образу бренду, його поширення та закріплення в уяві споживача за допомогою різноманітних засобів. В інтернет-брендингу це робиться за допомогою різних онлайн-каналів: сайти, банери, соціальні мережі, відеоролики тощо. Він є важливим елементом успішної маркетингової стратегії сучасного бізнесу.
Ось декілька плюсів інтернет-брендингу:
- Широке охоплення аудиторії. В інтернеті можна різними каналами залучати потенційних клієнтів з усього світу.
- Точність. Компанії можуть робити рекламу під цільову аудиторію за віком, звичками, країною розташування тощо.
- Ефективна взаємодія з клієнтами. Компанії можуть відповідати на питання, розв'язувати проблеми клієнтів та отримувати зворотний зв'язок миттєво.
- Рентабельність. Просування бренду через інтернет значно дешевше порівняно з традиційними методами маркетингу. Тому такий спосіб доступний навіть для малих та середніх компаній.
- Автоматизація. Деякі процеси інтернет-брендування можна налаштувати один раз, щоб вони далі ефективно працювали (листування, лідогенерація тощо).
В епоху цифрових технологій інтернет стає ключовим інструментом для успішного бренд-менеджменту – це дозволяє досягти конкурентних переваг, підкорити нові ринки та розвивати бізнес на глобальному рівні. Щоб дізнатися більше про брендування, записуйтесь у Комп'ютерну школу Hillel. Закінчивши курси інтернет маркетингу, ви навчитесь будувати ефективні інтернет-стратегії, використовувати різні рекламні інструменти та багато іншого, щоб збільшувати обсяги продажів бренду.
Види брендингу
Розрізняють такі види інтернет-брендингу:
- SMM-брендинг. Це включає активне ведення сторінок у Facebook, Instagram та інших соцмережах, публікацію релевантного контенту або платної реклами, взаємодію з підписниками, проведення конкурсів та акцій.
- SEO-брендинг. Спрямований на оптимізацію сайту та контенту для покращення видимості в пошукових системах.
- Email-брендинг. Він полягає у використанні електронної пошти для просування бренду та підтримки зв’язку з клієнтами, які підписалися на розсилки.
- Інфлюенсер-брендинг. Передбачає співпрацю з популярними лідерами думок в соціальних медіа для просування бренду. Інфлюенсери мають велику та лояльну аудиторію, яка довіряє їхнім рекомендаціям.
- Чат-бот-брендинг. Взаємодія з цільовою аудиторією відбувається у соціальних мережах через чат-ботів. Це дозволяє завантажити служби підтримки та відділи продажів.
Використання різних видів інтернет-брендингу допоможе у розв'язанні питання, як створити власний бренд. До речі, у таких проектах часто потрібні проджекти. У Hillel є курси проджект менеджера, де початківцю допоможуть опанувати необхідні знання та навички.
По матеріалам: https://ithillel.ua/