При виборі нових вікон важливу роль відіграє і тип монтажу. Адже ви можете обрати самі кращі і якісні вікна, що тільки існують, але неправильно проведені монтажно-демонтажні роботи не дадуть їм можливості проявити всі свої переваги. Як наслідок зниження показників тепло- та шумоізоляції, вікна, що течуть, виникнення плісняви та грибка. Металопластикові вікна Львів та його майстри встановлюють двома способами: звичайним і теплим. Їх далі і розглянемо.

Способи монтажу металопластикових вікон

монтаж вікон

Звичайний (стандартний) спосіб, який ще називають базовим, відбувається відносно швидко із мінімальними затратами на демонтажні, підготовчі та монтажні роботи. Він передбачає наступну послідовність дій:

  • Демонтаж старої віконної рами.
  • Підготовка віконного отвору до майбутнього монтажу, що полягає в усуненні залишків зіпсованих будівельних матеріалів та заміні їх на нові, де це потрібно.
  • Встановлення нової віконної конструкції, її вирівнювання по вертикалі і горизонталі.
  • Фіксація вікна шурупами, заповнення швів монтажною піною.

Як розумієте, основними матеріалами для кріпленні і фіксації вінка виступають шурупи та монтажна піна. Через свою низьку вартість такий спосіб установки віконних рам є популярним.

Інша справа теплий монтаж, або монтаж за ДСТУ. Тут сама назва вже вказує на якість процесу та результату. І справді даний метод передбачає залучення додаткових матеріалів, що допоможуть краще проявитися заявленным характеристикам нової віконної конструкції, підвищать показники звукоізоляції, енергоефективності. Та і самих робіт за такого способу встановлення вікон буде більше, адже віконний отвір має бути чи не ідеально рівним. Найчастіше теплий монтаж використовують в новобудовах, так як роз'єм під вікно вже підготовлений, рівний і не потребує додаткового часу та коштів.

По суті технологія теплого монтажу – це трудомісткий процес, що передбачає використання багатошарової ізоляції отвору, що виникає між будівельною конструкцією та віконною рамою. Він має наступні кроки:

  1. Встановлення прошарку із пароізоляційної стрічки всередині.
  2. Закладання теплого профілі під нижню частину віконної рами.
  3. Встановлення гідроізоляційної стрічки ззовні.

Такі дії дозволять вам сповна насолодитися якістю придбаних вікон, а в опалювальний сезон відчути значну економію на комунальних витратах. Тому інвестиція в якісний монтаж вікна може швидко окупитися.