Немає ані часу, ані сил на наведення ладу в оселі? Розуміємо…Але ж так хочеться повертатися в охайну домівку! Не обов’язково прибирати власноруч, аби насолоджуватись чистотою - можна викликати професійних клінерів. 

Фахівці дають кілька простих порад, щоб досвід делегування хатніх справ був позитивним:

Обирайте компанію, яка має достатній досвід у сфері клінінгу.

Не полінуйтеся зайти на сайт чи сторінки клінінг-компанії у соціальних мережах, щоб з’ясувати, скільки років вона уже на ринку. Ті, хто протримався у цій сфері принаймні 2-3 роки встигли:

  •  налагодити технологічний процес;

  • підібрати персонал з досвідом чи навчити його;

  •  вкласти кошти у якісне обладнання і засоби для прибирання.

Зверніть увагу на репутацію компанії.

Звісно, на практиці неможливо догодити усім клієнтам. Але оцінки у Google, Facebook, коментарі під постами у соцмережах й т.п. складають загальне враження про роботу клінерів. 

Ще краще, якщо вам допоможе “сарафане радіо”, наприклад, ваша подруга викликала клінінг до себе і залишилася задоволена його послугами.

Оцініть прозорість компанії.

Менеджер, після кількох уточнюючих питань, чітко вказує вартість робіт у вашому випадку та пропонує підписати офіційний договір про надання клінінгових послуг? Вартість ще й вказана на офіційному сайті, як ось тут?

Схоже, цим хлопцям та дівчатам справді нема чого приховувати - можна сміливо запрошувати їх на прибирання до своєї оселі.

Поцікавтеся, якими засобами та інвентарем користуватимуться клінери.

Для якісного результату клінерам знадобляться потужні пилосмоки з різними насадками та віброщітками, спеціалізовані хімічні засоби.

Уся хімія  повинна бути сертифікована - це запорука безпеки для вас, ваших близьких і навіть хатніх улюбленців.

Розпитайте, як саме відбуватиметься процес прибирання.

В хороших клінінг-компаніях є технологічні карти на кожен процес - чіткий алгоритм дій при замовленні тієї чи іншої послуги.

Наприклад, вам потрібна виїзна хімчистка м’яких меблів. Зазвичай, спочатку працівники знепилюють диван потужним пилосмоком, потім обробляють його хімією від плям та неприємних запахів, наприкінці - сушать або залишають сушитися так (за домовленістю з вами).

Дізнайтеся, чи бере на себе відповідальність компанія за збереження вашого майна та кінцевий результат.

Ці моменти повинні відображатися у договорі. Там зазначається, чи відшкодує компанія майно, яке може бути зіпсоване чи пошкоджене клінерами під час прибирання; чи можливий повторний виїзд працівників за рахунок компанії, якщо ви залишитеся незадоволені результатом і т.п.

Нехай виклик клінерів стане позитивним досвідом у вашому житті. Збагачуйте його спілкуванням з рідними, улюбленою роботою та хобі, а про прибирання можуть подбати інші!