Такий музичний інструмент, як синтезатор, належить до доволі складних моделей клавішних. Він має багато функцій та велику кількість різновидів, тому початківцям складно розібратися, який саме їм підійде. Щоб купити синтезатор, який буде відповідати всім вимогам вашої діяльності та водночас не переплатити за непотрібні функції, рекомендуємо звернути увагу на декілька найголовніших характеристик.

Як вибрати синтезатор

Купуючи клавіші, дивіться на такі параметри:

  • Розмір клавіатури та кількість клавіш. Якщо перед вами не стоять якісь особливі завдання, котрі вимагають зменшеної клавіатури, завжди купуйте повнорозмірну. Вона найбільш зручна та дає змогу зіграти всі різновиди музичних творів. Кількість клавіш рекомендовано 61 або 73-88.
  • Тип клавіатури. Найкращий варіант — динамічна.
  • Кількість тембрів. Параметр говорить про те, скільки інших музичних інструментів може відтворити синтезатор. Для навчання вистачить 400, а для професійної діяльності краще від 600.
  • Поліфонія. Ця характеристика показує, скільки звуків може відтворювати 1 клавіша. Для навчання та подальшої гри потрібно, щоб цей показник був не нижчим за 48. Якщо інструмент купується лише для розваги, вистачить 32.
  • Автоакомпанемент. Недорогий синтезатор має до 100 ритмів. Але чим їх більше, тим краще. Для напів професійної діяльності підійде від 200.

Найзручніше проаналізувати всі ці характеристики — у музичному інтернет-магазині. Можна витратити на вибір скільки завгодно часу.

Переваги вибору синтезатора онлайн

Крім вищезгаданої зручності в довгому виборі, є ще декілька важливих переваг:

  • на сайті музичного магазину зазвичай одразу представлений весь товар, на відміну від вітрини звичайного магазину, де синтезатори можуть зберігатися на складі;
  • нижчі ціни;
  • якщо потрібна консультація, не обов’язково спілкуватися з менеджером голосом, ви можете написати в мессенджер або онлайн-чат;
  • завжди є послуга доставки;
  • замовлення можна зробити в будь-який час: вночі, під час поїздки в громадському транспорті тощо.

Переваги купівлі офлайн 

Головна перевага звичайного магазину — ви можете доторкнутися до інструменту, спробувати на ньому пограти, визначитися, чи зручно вам за ним сидіти. Для багатьох людей це є вирішальним у виборі. За іншими критеріями офлайнові магазини програються інтернет-магазинам.

LaNota — музичний магазин із найнижчими цінами

Найвигіднішим варіантом, де купити синтезатор в Україні, є інтернет-магазин LaNota. Компанія пропонує найнижчі ціни на музичні інструменти в країні. Крім того, каталог товарів дуже часто поповнюється, розширюється список брендів.

Важливо те, що в LaNota представлені лише оригінальні синтезатори, які мають усі необхідні сертифікати та гарантію від виробника. Також інтернет-магазин пропонує послуги сервісного обслуговування як за гарантією, так і післягарантійного.

Усі товари можна замовити з можливістю післяплати. Замовлення відправляють Новою Поштою до відділення або адресно кур’єром.