Смартфон є важливою частиною життя кожного. За допомогою гаджета ви не тільки здійснюєте дзвінки та відправляєте повідомлення, але також навчаєтесь, дивитесь відео, розважаєтесь, навіть працюєте, читаєте книги, замовляєте продукти. Загалом, робите практично все. Однак для автономної роботи необхідно, щоб усі елементи девайсу, включаючи батарею, працювали на 100% ефективно. Надійні батареї для смартфонів пропонує компанія A-Class, на сайті якої можна замовити акумулятор зручно та швидко.
Життєвий цикл батареї для смартфона
Якщо пристрій активно використовується щодня, включаючи GPS, Wi-Fi та Bluetooth-з'єднання, АКБ може вийти з ладу. Їй знадобиться заміна. Сучасні АКБ, які встановлюють у смартфони, розраховані на 500-600 циклів заряджання. Це близько двох років повноцінної роботи. Або більше, якщо ви використовуєте функціонал у режимі економії, не тримаєте постійно увімкненим Wi-Fi або GPS-модуль. Однак після закінчення цього терміну АКБ починає втрачати заряд дуже швидко. Деградація становить близько 20% у перші рік-два використання, потім змінюється швидкість та ефективність протікання хімічних реакцій елементів акумулятора. Скорочується час автономної роботи, а підзарядки стають все більш частішими, що теж не надто добре впливає на тривалість «життя» джерела живлення.
Коли час міняти батарею
Акумулятор треба міняти, якщо ваш гаджет:
- миттєво розряджається, але довго заряджається;
- при встановленні на зарядку не поповнює ємність АКБ до 100%;
- сильно нагрівається при використанні у звичайному режимі;
- вимикається в непередбачуваний момент, коли як би батарея ще не «сіла»;
- має деформований або здутий корпус.
Все це означає, що потрібно змінювати акумулятор. Якщо цього не зробити, можна залишитися без зв'язку в украй невідповідний момент. Або зіпсувати не тільки АКБ, а й девайс цілком унаслідок перегріву.
Як вибрати акумулятор для телефону та на що звернути увагу
Значення має кілька факторів:
- ємність;
- розмір;
- тип підключення;
- напруга та потужність;
- сумісність з вашим пристроєм.
Напруга та потужність - це два ключові показники, за якими необхідно підбирати новий АКБ. Навіть якщо ви придбаєте модель, яка за розмірами та розташуванням кріплень підходить повністю, але напруга буде іншою, пристрій може не працювати. Є можливість, що батарея просто «не впорається» з електроживленням й перегорить при зарядці. Нова деталь повинна повністю відповідати пристрою.