Старіння нашої шкіри пов'язане у тому числі із втратою вологи. Ключова речовина, яка відповідає за зволоження – гіалуронова кислота. Вона здатна зв'язувати та утримувати молекули води у шкірі. З віком синтез власної гіалуронової кислоти знижується - шкіра сохне, втрачає вологу та пружність. Косметологи запевняють, що цю проблему можуть вирішити ін'єкційні методики, зокрема біоревіталізація препаратами з гіалуроновою кислотою. Але препаратів безліч, вони стоять по-різному, і показання до них теж різні.

Вигідно купити біоревіталізант ви можете на сайті інтернет-магазину odelik.com.ua!

Що таке біоревіталізація?

Біоревіталізація - неглибокі точкові уколи препаратів з гіалуроновою кислотою нетваринного походження. Найчастіше цю процедуру роблять на обличчі, руках, шиї та зоні декольте. За механікою вона схожа на мезотерапію: вам проколюють шкіру і вводять препарат прямо в середній шар дерми — туди, куди звичайному крему чи сироватці ніколи не проникнути. Але за складом препарати різняться. Для мезотерапії використовують "коктейлі" - мікси вітамінів та амінокислот. Це дозволяє вирішувати різні завдання - від підтримуючої терапії при акне до боротьби з випадання волосся (препарат вводиться в шкіру голови). Для біоревіталізації використовують чисту гіалуронову кислоту у високій концентрації – з мінімумом допоміжних речовин. Вступаючи в шкіру, вона притягує та утримує молекули води. А ще є біорепарація – у цих препаратах компанію гіалуронової кислоти складають пептиди та нуклеотиди.

Який ефект дає процедура?

Компанії - виробники препаратів для біоревіталізації обіцяють косметологам та їхнім пацієнтам масу речей: зміцнення позаклітинного матриксу, розгладження глибоких зморшок і навіть боротьбу з птозом. Проте у науковій літературі перебуває мало даних in vitro, що підтверджують ці обіцянки.

Насправді препарати для біоревіталізації можуть активізувати кровообіг у глибоких шарах дерми, заповнити в шкірі нестачу гіалуронової кислоти (а в нормі вона там у нас і міститься), стимулювати вироблення колагену та еластину. В результаті шкіра стає більш зволоженою та пружною; покращується колір обличчя, розгладжуються дрібні зморшки. Це не філер, не інструмент пластичної хірургії і не ліки — вона не може прибрати глибокі зморшки, підтягнути овал обличчя або прибрати повіку. Якщо хочеться надати об'єму вилицю, виправити нососльозну борозну або трохи скоригувати форму підборіддя — потрібні філери. Якщо зморшки навколо очей та глибокі заломи на лобі нікуди не збираються зникати – ботулотоксин.