Внутрішньопідлогові конвектори - це опалювальні конвекторні батареї, що встановлюються в підлогу, в яких як теплоносій використовується вода або спеціальна рідина. Вони виготовляються у вигляді теплообмінника, укладеного в корпус – конструкція дозволяє вбудовувати прилад у стяжку підлоги. Внутрішньопідлоговий конвектор CARRERA найчастіше встановлюється під вікнами для ізоляції холодного повітря.

Переваги пристроїв:

1.    Естетичність – опалювальний прилад не займає корисну площу та не порушує вигляд кімнати.

2.    Ефективна дифузія - тепле повітря підіймається вгору і потоки змішуються, повітря в кімнаті нагрівається рівномірніше.

3.    Універсальність – пристрої можна підключати до однотрубних та двотрубних систем центрального та автономного водяного опалення.

Для правильного підключення внутрішньопідлогових конвекторів уважно вивчіть інструкцію та використовуйте засоби індивідуального захисту.

Дедалі частіше замість традиційних радіаторів встановлюють внутрішньопідлогові конвектори опалення. Прилади, що вбудовуються в підлогу або підвіконня, забезпечують ефективне обігрів та не порушують дизайн приміщення. Наприклад, їх використовують у житлових кімнатах та офісах з панорамним склінням, у фойє та на поверхах торгових центрів, готелів, адміністративних будівель.

Конструктивні особливості

Корпус є металевим коробом зі встановленими всередині трубками для теплоносія. Від них нагріваються металеві пластини і віддають тепло повітрю, що виходить з ґрат та підіймається догори. Прилад встановлюється горизонтально у спеціально підготовлену нішу. Вихідні ґрати мають бути зверху. Більшість внутрішньопідлогових конвекторів опалення водяні. Деякі моделі додатково комплектуються вентилятором для швидкого розповсюдження теплого повітря. Їм потрібне підключення до електромережі.

Чому слід використовувати внутрішньопідлогові конвектори:

  • прилади вбудовані в підлогу та непомітні в інтер'єрі;
  • потік повітря, що піднімається догори, створює перешкоду холоду від вікна;
  • тепло швидко поширюється кімнатою;
  • обігрів допомагає уникнути запотівання вікон та утворення цвілі на рамах та укосах.

Поради щодо вибору

Щоб розрахувати внутрішньопідлогові конвектори, необхідно відштовхуватися від площі приміщення. Вважають, що на 10 кв.м припадає 1 кВт теплової потужності (при висоті стель до 3 м). Однак слід закласти запас на вікна – по 0,2 кВт на кожне. Слід звернути увагу на тиск, який витримує прилад, та зіставити його із тиском в опалювальній системі.