В основі високої продуктивності молочних корів, насамперед, лежить збалансований раціон годівлі. Від того, наскільки правильний та якісний корм їсть корова, залежить, чи зможе тварина показати максимальні показники продуктивності.

Вигідно придбати якісні консерванти кормів ви можете на сайті компанії АГ-БАГ-Украина! Дана компанія є лідером продажу силосних плівок, а також рукавів для зберігання кормів та сухого зерна в Україні.

Для того, щоб фермер отримав якісний корм для корів, йому необхідно дотримуватися всіх етапів технологічного процесу – від вибору насіння для посадки трав до закладки зеленої маси в силосну яму та укриття її поліетиленовою плівкою. Саме процес ферментації, який відбувається у той час, коли силосована маса знаходиться в ямі під плівкою, є визначальним якість майбутнього корму. На етапі закладання в яму в зібраній у полі зеленій масі міститься дуже багато бактерій, деякі з них корисні для силосування, інші - ні. Достовірно дізнатися, які бактерії містяться в масі, дуже складно, тому так важко зрозуміти, наскільки якісний корм вийде в результаті.

Навіщо потрібні консерванти?

Саме для того, щоб контролювати процес ферментації та збільшити кількість "корисних" бактерій у масі, знизивши концентрацію небажаних мікроорганізмів, фермери і застосовують консерванти. На ринку існує багато компаній, які пропонують різні види консервантів для кормів. Наприклад, широкий вибір консервантів для кормів ви знайдете на сайті компанії АГ-БАГ Ук­ра­їна!

І які бувають консерванти? Всі консерванти, по суті, поділяються на великі групи:

- біологічні,

- хімічні.

Хімічні консерванти виготовлені на основі кислот. Це можуть бути органічні кислоти, наприклад, мурашина, неорганічні, сірчана або фосфорна, антибактеріальні солі, тобто різні похідні натрію або газоподібні речовини, діоксиди сірки або вуглецю. Як відомо з назви, основою біологічних консервантів входять мікроорганізми. Це живі культури молочнокислих бактерій, які виробляють молочну кислоту. Вони перешкоджають розвитку небажаної мікрофлори, пригнічують дріжджі та плісняву. Крім того, часто такі консерванти містять у складі ферменти, які допомагають процесу сквашування. Основна перевага біологічних консервантів перед хімічними – це ціна. Натуральні консерванти дешевші, ніж хімічні. Плюс – біологічні консерванти не токсичні, не мають різкого запаху та безпечні для роботи, тому що не викликають подразнення на шкірі та слизових.