Виїжджаючи за кордон, як правило, слід подбати про оформлення страхового полісу. У осіб, які вперше залишають межі своєї батьківщини, виникає ціла низка природних питань, що стосуються оформлення страховки. Насамперед, – якою є ціна страхового поліса.

Від чого залежить вартість страховки

На вартість страхового поліса впливає ціла низка різноманітних факторів: тривалість перебування за кордоном, вік клієнта, країна перебування, перелік страхових випадків, які будуть включені до страхового полісу, наявність франшизи.

Зрозуміло, чим більша тривалість перебування за кордоном, то вища ціна поліса. І тут треба звернути увагу на дуже суттєвий момент, на який багато недосвідчених туристів просто не звертають уваги. У переважній більшості випадків клієнт укладає страховий договір на строк, що дорівнює тривалості його перебування за кордоном. Однак, якщо трапилося нещастя, і клієнт опинився в медичній установі, а термін перебування у лікарні перевищив термін дії страхового договору, то наступні дні лікування клієнт оплачує зі своєї «кишені». Тому якщо закордонна поїздка передбачає високий ризик отримання травми, наприклад, поїздка на змагання, доцільно подумати про укладення страхового договору на більш тривалий термін.

Вік клієнта істотно впливає вартість страховки. Чим старший клієнт, тим дорожче страховка. У деяких випадках страхова компанія може взагалі відмовити у укладанні договору але є достовірна компанія куди рекомендуємо https://opika.org/turystychne-strahuvannya/. Наприклад, якщо пенсіонер страждає на серйозні хронічні захворювання.

Країна перебування має важливе значення. Чим дорожча країна, тим дорожче медичне обслуговування, тим дорожче поліс. Звичайно, чим ширший спектр страхових випадків, тим дорожче страховка.

Франшиза

Багато хто чув термін "франшиза", але мало хто знає, що він означає. Франшиза – це сума, яку має заплатити клієнт при настанні страхового випадку. Застосовується франшиза досить рідко, але деякі страхові компанії можуть її встановлювати. Стандартний розмір франшизи зазвичай складає 50-100 доларів.

Класичні страхові випадки

Страхові компанії, зазвичай, вже напрацювали типові стандартні страхові поліси для туристів. Як правило, класичний туристичний страховий поліс покриває можливі медичні витрати, пов'язані з нещасним випадком. За бажанням, клієнт може розширити стандартну страховку, включивши до неї, наприклад, втрату багажу, затримку рейсу, непередбачені транспортні витрати та інше. Звісно, ​​розширення страхових випадків веде до подорожчання страховки.

У тому випадку, якщо клієнт їздить за кордон кілька разів на рік, є сенс задуматися над багаторазовою страховкою. Зазвичай, багаторазова страховка оформляється на півроку чи рік, у таку страховку включається ліміт перебування за кордоном на 30, 60, 90 днів. При цьому, клієнт повинен сам стежити за кількістю страхових днів, що залишилися.

Що робити при настанні страхового випадку

Перше, що має зробити клієнт – повідомити страхову компанію про те, що сталося. Номер телефону вказано у страховому полісі.