Мобільний телефон вже давно перестав бути розкішшю. Сьогодні – це засіб зв’язку з рідними, виходу в інтернет, робочий інструмент і т.д. Перераховувати достоїнства пристрою можна безкінечно, варто сказати лише, що майже кожна людина в світі не уявляє свого життя без нього.
Сучасні смартфони можуть мати потужний процесор, доповнюватися різною кількістю Sim-карт, камер. Звичайно ж, купуючи пристрій, майбутній власник хоче, щоб в ньому було все необхідне, проте не кожен готовий витрачати на це купу грошей. Як же ж підібрати бюджетний мобільний телефон? Є кілька порад.
На що звернути увагу під час вибору
Перш за все, звичайно ж, потрібно визначитися з бюджетом, який людина готова витратити на телефон. При виборі гаджета кожен має орієнтуватися на свої індивідуальні потреби. Для ігор, наприклад, потрібний потужний процесор, а любителям дивитися фільми знадобиться великий екран з хорошою роздільною здатністю. Проте, є й інші важливі критерії, на які мають звертати увагу всі без винятку:
- об'єм пам’яті в телефоні – оперативна має бути важливішою за вбудовану, адже остання легко збільшується за рахунок флеш-карти; оптимальний обсяг оперативної пам'яті для бюджетного варіанту має бути 3 Гб, а вбудованої – близько 16 Гб;
- операційна система – при виборі бюджетного варіанта важливо знайти модель із максимально актуальною версією ПЗ; якщо оперативка вже застаріла, то через кілька років певні її функції просто перестануть працювати, та й більшість популярних додатків не запускатимуться;
- батарея – 3000 мАг для недорого пристрою цілком достатньо; чим більша ця цифра, тим довше служитиме акумулятор;
- процесор – разом з оперативкою відповідає за швидке реагування пристрою; розраховувати на топовий процесор у недорогій моделі не варто, та й він себе все одно на повну не виявить; для недорогої моделі оптимальний процесор – 4 ядра;
- підтримка 4G, 5G – цей критерій дуже важливий, адже за його відсутності вийти у всесвітню мережу через смартфон не вийде; проте, сьогодні компанії намагаються випускати новинки вже з такою підтримкою, тож сильно переживати не варто;
- камера – для багатьох користувачів дуже важливим параметром є отримання якісних фото та відео файлів; якщо пристрій здатний зробити якісні знімки в різних сценаріях: вдень, уночі, то однозначно потрапляє до рейтингу найкращих; якщо ж він заявляє передові особливості, але в результаті знімки виходять не чіткими, то купувати такий не варто.
Хорошим рішенням стане покупка мобільного телефону у магазині ломбарді. ЗСШОП, наприклад, пропонує широкий вибір якісної техніки, та за доступними цінами. Крім того, менеджери завжди готові допомогти в пошуку та оформленні замовлення онлайн.
Купуючи мобільний телефон в стаціонарному магазині, не варто поспішати, адже клієнт має чудову можливість вивчити пристрій. Можна зробити кілька фото, спробувати інші функції, та задати фахівцям питання, які цікавлять. Це допоможе здійснити дійсно вигідне придбання.