Перманентний макіяж – це косметологічна процедура введення пігменту у верхні шари шкіри на глибину, що вимірюється десятими частками міліметра. Для цієї процедури використовуються лише спеціальні барвники на мінеральній основі. Такий пігмент здатний надати природній яскравості. Незважаючи на незначну глибину введення, пігмент добре утримується у міжклітинному просторі, не розпливається та не підтікає.
Перманентний макіяж – це макіяж на тривалий термін. Його призначення – створення основних ліній макіяжу для спрощення його нанесення, а деяких випадках і його заміни.
Татуаж і перманентний макіяж - та сама процедура?
Багато хто помилково вважає, що перманентний макіяж і татуаж – та сама процедура. Однак процедури принципово відрізняються одна від одної.
Завдання татуювальника – зробити якісне профарбування, чітку лінію, щоб татуювання прожило з людиною все життя. Ще наприкінці минулого століття майстри татуювання почали займатися татуажем. Пігменти, які вони використовували були настільки стійкими, що макіяж міг триматися до 10 років. До складу старих пігментів входив діоксид титану, який міг давати несподіваний підтон, наприклад зелений або блакитний. Татуаж вводився у дерму на глибокий рівень 1-1,5 мм.
Сучасні ж техніки більш щадні. Перманентний макіяж передбачає введення кольору на глибину до 0,3-0,5 мм. Пігменти, які вводять під час перманентного органічного макіяжу. Колір поступово вимивається та дає натуральний ефект, а через 3–5 років зникає зовсім.
Перманентний макіяж найменш болісний, ніж татуаж. Під час процедури перманентного макіяжу використовують одноразові інструменти. Татуаж виконується за допомогою спеціальної машинки зі змінними стерилізованими насадками. Добре виконаний перманент має природний вигляд: ніхто не здогадається про його наявність на обличчі.
Переваги перманентного макіяжу
Перманентний макіяж став справжнім порятунком для багатьох дівчат та ділових жінок. Він дуже допомагає у повсякденному житті. Незмивний макіяж дозволяє відмовитися від багатьох видів декоративної косметики - це плюс з фінансової точки зору.
Перманентний макіяж https://permanent-make-up.kiev.ua/uk допомагає заощадити час на нанесенні повсякденного макіяжу, наголошує на природній красі. Вам не потрібно виправляти макіяж протягом дня і ви зможете займатися справами, не переживаючи за зовнішній вигляд. Такий макіяж не потече у спекотну або дощову погоду, дозволить виглядати на всі сто в тренажерному залі, басейні, на пляжі та будь-якому іншому місці в будь-який час дня та ночі.
Грамотно виконаний перманентний макіяж правильно розставляє акценти на рисах обличчя, виділяючи всі переваги. Ця косметологічна процедура приховує наявність на обличчі рубців, наслідки герпесу та небажані родимки, що використовується для маскування білих плям, що виникають при вітіліго. За допомогою перманента можна вирішити проблему облисіння, зробивши імітацію волосся, а також перекрити синюшність губ.
Якщо вас не влаштовує розріз, контур губ або форма брів, перманентний макіяж зможе відкоригувати ці складові. В результаті ви отримаєте те відображення у дзеркалі, про яке давно мріяли. Тому можна сміливо стверджувати, що перманентний макіяж – це про комфорт та впевненість у собі, порятунок від комплексів.
Не варто забувати і про такі важливі якості довготривалого макіяжу як відсутність слідів косметики на одязі та омолоджуючий ефект. Чіткість ліній та внесення відтінку пігменту, що підбирається індивідуально для кожного клієнта, помітно покращує зовнішній вигляд.
Ефект від процедури зберігається в середньому від 2-х до 5-ти років, протягом яких необхідно буде кілька разів сходити в салон до косметолога для проведення корекції.
Недоліки перманентного макіяжу
Фахівці запевняють, що дана процедура не має недоліків і є повністю безпечною для організму. Однак, вибираючи майстра, завжди є ризик потрапити на непрофесіонала. Дуже важливо знайти хорошого майстра, який досконало знає свою справу та використовує лише професійні матеріали у своїй роботі.
Протипоказання
Ця процедура категорично заборонена людям, які мають такі захворювання як цукровий діабет, СНІД, туберкульоз, захворювання крові, епілепсія, складні захворювання шкіри, онкологічні захворювання, схильність до келоїдних рубців, герпес у стадії загострення.
Відносними протипоказаннями є такі захворювання, як гепатит, ВІЛ, аутоімунні захворювання. При критичних днях може посилюватися чутливість шкіри, що призведе до неприємних болючих моментів під час процедури перманентного макіяжу. Також, не завжди, але можливо, може не лягти колір пігменту. Не рекомендується виконувати процедуру, якщо ви вагітні, годуєте грудьми.
Будьте обережнішими або перенесіть сеанс довготривалого макіяжу до повного одужання, якщо помітили у себе застудний стан, підвищену температуру, лущення та тріщини на губах, блефарит, запалення слизової очей, кон'юнктивіт.
При алергії на препарати, що анестезують, залежно від обраної зони, можливе проведення процедури перманентного макіяжу без анестезії.