Медицина не стоїть на місці. Кожен день світила науки – видатні лікарі та вчені ставлять нові експерименті та випробовують свої творіння. Завдяки їх зібраній та талановитій праці ми маємо так багато позитивних новин. Якщо вас цікавлять новини охорони здоров'я, статті про медицину чи тема фармації, дізнатися все це можна на освітянському медичному порталі https://www.medznat.com.ua/news/regulatory_news. Саме тут регулярно з'являються всі новини та свіжі сповіщення про перевороти у всесвіті медицини. 

Що нового в медицині

Рік тільки розпочався, а вченим та лікарям вже є чим нас здивувати. Що ж, давайте перейдемо зразу до останніх новин медицини.

1.В Америці спеціалістам вдалося зменшити пухлину головного мозку на цілий 31% за допомогою особливого шолому з магнітом. 

Це був дуже хвилюючий та важливий досвід як для с\вчених і лікарів, так і для самого пацієнта. Завдяки ідеальній та тонкій роботі професіоналів нарешті вдалося перевірити та підтвердити ефективність найпершого в світі неінвазивного лікування гліобластоми. Спеціалісти впевнені, що шолом продукує особливе магнітне поле завдяки наявності трьох магнітів, які весь час обертаються та генерують коливання. Терапія показала позитивний результат.

2.Pfizer/BioNTech розпочали нові клінічні експерименти вакцини проти штамму Omicron.

Згідно з останніми новинами у медичній сфері, дослід буде проводитися за участю 1420 повністю здорових добровольців віком від 18 до 55 років. Всіх учасників експерименту розподілять на 3 групи. Ті, хто вже отримав 2 дози вакцини Pfizer/BioNTech за 90-180 днів до початку дослідження отримають ще одну чи дві дози оновленого препарату проти Омікрону. Особи, що мали 3 вакцини Pfizer/BioNTech за 90-180 днів до експерименту отримають ще одну дозу старого або також оновленого варіанту вакцини, а невакцинованим введуть 3 дози вакцини від нового штамму Коронавірусу – Омікрону. Незважаючи на те, що регулярні перевірки демонструють високі показники захисту діючих вакцин, все ж новий експеримент дозволить розробити новий та більш сильний препарат, якщо раптом існуючий вже не буде таким дієвим. 

3.Однорічному хлопчику вперше трансплантували печінку від посмертного донора.

Нещодавно в Україні сталася визначна подія, яка подарувала надію на одужання та повноцінне життя мільйонам людей. Маленький пацієнт мав вроджену непрохідність жовчовивідних шляхів та виражену печінкову недостатність. Єдиним шансом врятувати Артема було проведення термінової операції з трансплантування донорської печінки. Операція проходила у Львові та тривала понад 12 годин. Лікарі зізнаються, що процес був надто складний, але все вдалося. Наразі хлопчик знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів, а його організм адаптується до життя з новим органом. 

 

Подібні новини завжди дарують надію та допомагають повірити у справжні дива. Сподіваємося, що і надалі останні новини медицини будуть такими ж позитивними.