Підйомні пристрої з гідравлічним приводом особливо популярні серед користувачів: незважаючи на свій відносно повільне швидкодію, вони відрізняються мінімальним шумом під час роботи і дозволяють з найбільшою точністю переміщати вантажі на різну висоту підйому.
Що таке гідравлічний підйомник?
Подібне підйомно-транспортуюче обладнання класифікується не по вигляду свого виконавчого механізму (стріла, колінні важелі, вишка), а за типом приводу. Якщо витяги з дизельним приводом або електроприводом більш затребувані на зовнішніх роботах, то гідравлічні підйомники – головним чином, на внутрішніх. Наприклад, при установці в великих торгових або демонстраційних центрах шум від працюючого практично поруч із залом гідропідйомника абсолютно не чути. Конструкція і принцип дії гідравлічного підйомника.
Основою агрегату є самонесуча вантажна стріла або захищається платформа певної вантажопідйомності – і те, і інше виконується, як правило, з профільного металопрокату. При щогловій варіанті завантаження підйомника здійснюється з трьох сторін, а при шахтному – з двох. Враховуючи дану обставину, шахтні гідравлічні підйомники випускаються більш високої вантажопідйомності. Більше про гідравлічні підйомники вам розповість сайт компанії "Київліфт".
Для роботи стаціонарного гідравлічного підйомника потрібно силовий гідроциліндр і насосна установка. Вибір параметрів насоса здійснюється відповідно до необхідної вантажопідйомністю пристрою. Насосна установка зазвичай розміщується в шумозащитной шахті чи в приямку. Тиск, що створюється насосною станцією, виробляє підйом штока гідроциліндра, а далі – і робочої платформи. Мобільні гідравлічні підйомники оснащуються валом відбору потужності від дизельного двигуна шасі, на якому монтується даний механізм. Питання безпеки при роботі з гідравлічним підйомником у разі раптових відключень електроенергії і зупинки насоса стаціонарний гідравлічний підйомник може представляти небезпеку для свого обслуговування.