Зернотрейдинг - це взаємовигідний процес торгівлі зерном для отримання максимального доходу. Компанія, яка спеціалізується на трейдингу, купує вирощений урожай в агровиробника, щоб перепродати його пізніше за вищою ціною. Зернотрейдери прогнозують зростання і падіння цін на сільськогосподарські культури, і таким чином вибудовують стратегію роботи.
Зернотрейдери - експортери сільськогосподарської продукції.
Успішні зернотрейдери України вибудовують ефективні бізнес - моделі, які базуються на відточених процесах закупівлі та експорту зернових, докладному аналізі ситуації на зерновому ринку, синхронізації дій всіх підрозділів. Для досягнення позитивного результату необхідно налагодити чіткий електронний документообіг, розвивати супутню інфраструктуру, продумати до дрібниць логістику.
Український ринок зернового трейдингу досить специфічний. Вчасно спрогнозувати несподіваний поворот і різкі зміни буває складно. Щоб управляти всілякими ризиками, доводиться враховувати багато різних змінних факторів.
В обов'язки зернотрейдерів входить:
-
знаходити постачальників вирощеного врожаю в Україні;
-
укладати контракти на закупівлю;
-
звозити партії закупівельного зерна на елеватори компанії;
-
забезпечити збереження продукції;
-
перевірка та аудит компаній - партнерів;
-
укладання контрактів на продаж;
-
розрахунок очікуваного прибутку, маржі та витрат;
-
оформлення документів;
-
виставлення та оплата рахунків.
Трейдинг зерна неможливо здійснювати без злагодженої професійної команди, яка швидко і гнучко реагує на виклики та коливання на внутрішньому і зовнішньому ринку.
Основні завдання зернотрейдерів
Першорядне завдання зернотрейдерів - прибутковість торгівлі. Оперуючи власним капіталом, незалежні експортери сільськогосподарської продукції беруть всі фінансові ризики на себе. Але їх роль не обмежена посередницькими функціями між виробниками та великими іноземними покупцями.
Завдяки діяльності експортерів, Україна щорічно нарощує обсяги пшениці, що продається за кордон, та іншої зернової продукції. Таким чином, ці підприємства забезпечують приплив валюти до країни та зміцнюють позиції гривні.
Закупівельні ціни трейдерів формуються залежно від поточних станів своїх зобов'язань за контрактами, що діють.
Фактори, які впливають на вартість зерна
Для ведення агробізнесу недостатньо виростити та зібрати великий урожай, необхідно ще вміти його продати. Фермери не завжди розуміють, як формуються закупівельні ціни трейдерів України. Важливо врахувати, що вартість залежить від безліч факторів:
-
Тенденція на світовому ринку. Три четверті всього українського врожаю йде на експорт, тому закупівельні ціни трейдерів прив'язані до експортних цін.
-
Логістика. Витрати на транспортування на елеватори та в порти.
-
Якість. Ціни на зерно залежать від його вологості, бур'янів та інших важливих показників.
Переважно, реалізаційна ціна на зерно збільшується тоді, коли зменшуються запаси на ринку. А знижується, коли надходить пропозиція свіжого врожаю.
Переваги компанії G.R. Agro
Український ринок швидко змінюється, посилюється конкуренція. Але надійного та відповідального партнера досі знайти нелегко. Якщо ви вирішили звернутися за допомогою до зернотрейдерів, то скоріш переходьте за посиланням - https://gr-agro.com/zernotreidyng/ та сміливо обирайте групу компаній G.R. Agro, яка займає лідерські позиції на ринку торгівлі зерном.
G.R. Agro – це:
-
Людські ресурси. У компанії працюють освічені люди, які розуміють світову кон'юнктуру та її вплив на український ринок.
-
Ринки збуту. Підприємство має офіси за кордоном – структуру, яка дозволить швидко і вигідно реалізувати зерно, щоб воно не залежувалося і не псувалося. Компанія має великий досвід проведення міжнародних операцій.
-
Достатній оборотний капітал задля забезпечення своїх торгових позицій.
"G.R. Agro" пропонує сільгоспвиробникам фінансування, закупівлю, зберігання, транспортування та вигідний продаж урожаю з виходом на світові ринки.