Використання тематичного текстилю – один з найкращих способів створити атмосферне і затишне облаштування у вашій квартирі. Він буде ідеальним не тільки в безпосередній близькості до Різдва, а й протягом усього осінньо-зимового сезону.
Роль текстилю в дизайні інтер'єру
Тканини часто складають значний відсоток площі в багатьох інтер’єрах. Тому їх правильний підбір на сайті https://provenceshop.com.ua/ua/ має величезний вплив на прийом всього аранжування - вони можуть вплинути на інтер’єр як позитивно, так і негативно. Наприклад, червоний чохол на диван чудово поєднується з теплим новорічним декором, але в мінімалістичному інтер’єрі в коричневих та бежевих відтінках він може бути несприятливим і відволікати від більш важливих елементів. Тому перед тим, як вносити будь-які зміни в облаштування квартири, варто ретельно обміркувати, якого ефекту ви збираєтеся досягти, і які кошти знадобляться для його реалізації.
Загальний стиль
Перше враження завжди найважливіше! Це стосується і дизайну інтер’єру. Тому загальне сприйняття того чи іншого декору часто залежить від прийнятого стилю та відтінків, що переважають у кімнаті, які визначають ваш настрій та його сприйняття в тому чи іншому інтер’єрі. Скандинавський стиль поєднує в собі простоту і близькість до природи. У кімнатах у цьому стилі домінують яскраві природні кольори. Текстиль зазвичай має м’які, приглушені кольори в сірих та бежевих відтінках, а серед використовуваних матеріалів можна знайти:
- бавовну,
- льон,
- джут.
Облаштування в скандинавському стилі зазвичай асоціюється з наявністю великої кількості дерев’яних елементів.
Новорічні прикраси
Тут головне - помірність і використання елементів найкращої якості. Плануючи елегантний інтер’єр, варто дотримуватися принципу присутності до трьох кольорів одночасно. Що стосується текстилю, то вибирати їх візерунки слід дуже ретельно і не переборщити з кількістю візерункових елементів.
У традиційних різдвяних прикрасах - чим більше, тим краще! Домінуючими відтінками зазвичай є червоний, зелений і золотистий, але вітається будь-який колір - як і величезна кількість деталей і дрібних прикрас, які складають приголомшливе ціле.
Якщо ви обираєте мінімалістичний дизайн, добре вибрати один домінуючий колір і дотримуватися його при виборі декору, лише час від часу додаючи контрастні аксесуари. Двоколірна композиція, наприклад, біла і золота, теж непогана ідея.