Скло як матеріал для виготовлення столів почали використовувати лише сто років тому. Спочатку це був верхній декоративний шар на міцній основі, або скло, обрамлене дерев'яною рамкою. І порівняно недавно з'явилися витончені моделі, чия стільниця та полички виконані цілком із загартованого скла. Тонкі, фігурні деталі та ніжки з блискучого металу та дерева лише підкреслюють невагому легкість скла. Останнім часом виробники пропонують також моделі, виконані повністю зі скла. Не дивно, що за останнє десятиліття скляні столи міцно увійшли до нашого життя, по праву посівши лідируючі позиції у світі інтер'єрного дизайну.

Тут ви можете дуже вигідно придбати скляні столи за вигідною ціною!

Столи зі скла чудово поєднуються і з сучасними, і класичними стилями. Вони доречні в будь-якому приміщенні, крім дитячої кімнати – з міркувань безпеки. Чудово виглядають на діловій, елегантній атмосфері офісу. Їх охоче використовують для меблювання невеликих кімнат, так як прозоре або матове скло візуально полегшує інтер'єр, дозволяє досягти вражаючих результатів при декоруванні.

У чому причини популярності столів зі скла

  • Завдяки розвитку технологій сучасні скляні столи перестали бути предметом розкоші. Зараз такі вироби доступні кожному покупцю, який бажає прикрасити свою вітальню або офіс незвичайним предметом меблів, що привертає увагу. Вони мають масу позитивних якостей.
  • Незважаючи на зовнішній вигляд, що насторожує, всі моделі відрізняються високою міцністю. На перший погляд, прозорі та матові конструкції здаються невагомо-крихкими. Складається враження, що стіл може розсипатися від найменшого натискання. Але це далеко не так. Вироби виготовляють із загартованого скла, яке не боїться навіть сильних ударів твердими предметами. На такий стіл можна встати - він витримує до 80 кг. Нижні полички розраховані на навантаження до 20 кг, а це дуже багато.
  • У ряді моделей використовується так зване безпечне скло-триплекс, яке розбивається без гострих граней, що ранять, завдяки наявності плівки між шарами. Якщо власникам все ж таки вдалося якимось чином пошкодити стільницю, вона просто покривається мережею тріщин і проминається. Таке скло використовують для автомобілів або виготовлення панорамних вікон, дверей.
  • Ідеально гладка, тверда поверхня не вбирає сторонні запахи та рідини. На ній не затримуються хвороботворні бактерії та небезпечні плісняві грибки. Та й комахам така «їжа» не до вподоби.
  • Скло – це один із найбільш екологічно безпечних матеріалів. Воно не виділяє токсичних речовин, як низькосортна ДСП. На відміну від деяких видів пластику та деревини не викликає алергічних реакцій. При його виробництві не застосовуються формальдегідні смоли, клей та інші хімічні речовини.