Сьогодні на ринку користується попитом не тільки золото, а й елітна біжутерія. Цей аксесуар здатний підкреслити витонченість і краси жінки і чоловічий характер сильної статі.

Ювелірна біжутерія проводиться з недорогоцінних металів і може покриватися дорогими металами. Дорогоцінні прикраси повністю робляться з дорогих вироби і містять певну пробу. Біжутерія може прикрашатися якимись вставками з напівкоштовних або штучних каменів. Вироби доповнюються янтарем, перлами, вставками пластику.

Ювелірна біжутерія покривається зверху дорогоцінними металами - сріблом, золотом, родием. Для виготовлення прикрас використовується сучасне обладнання і контролюються всі етапи роботи. Вироби виходять схожими на справжні коштовності. Комплекти в собі поєдную якості недорогої біжутерії та ювелірних прикрас. Тут виробники придумали багато різноманітних форм аналогічних коштовностей і доступну цінову політику.

Для виробництва використовуються технологічні методики по виготовленню дорогих прикрас. Це пайка, лиття, ограновування і багато інших варіанти.

Часто люди асоціюють біжутерію з дешевих прикрасою. Хоча є бренди, які продають елітні вироби за ціною аналогічної дорогим виробам. Серед біжутерії присутні будь-які види прикрас. Це ланцюжки, кольє, кільця і ​​т.д. вони прекрасно і стильно виглядають. Тому багато покупців прикрашають свій образ доступними аксесуарами.

Що собою являє ювелірний сплав?

В даних прикрасах немає нікелю, що викликає алергію. Покривається біжутерія шаром 18-24 карата. Сплав наноситься гальванічним способом на прикраси.

Це дає нейтральну реакцію шкіри, тому при носінні вироби не викликають дискомфорту. Прикраси можуть покриватися сплавом жовтого, білого або червоного відтінку.

Популярні покриття сьогодні

В основному наносять на біжутерію шар родію, золота або срібла.

З двома останніми знайомі всі. Тепер варто докладніше розглянути родій. Перевагами таких виробів є:

  • блискуча поверхня;
  • довгий період зберігають зовнішній вигляд;
  • гарне оформлення виробів;
  • можна повторно нанести на прикрасу.

Це не найдешевше покриття, тому і ціна такої біжутерії відповідна. Популярністю користується біла поверхня. Але можна домогтися чорного, фіолетового відтінку за рахунок спеціальних добавок.

Можуть покриватися родием навіть срібні прикраси. Адже звичайне срібло з часом темніє і його необхідно чистити. Від цього можна позбутися, покривши родием.