Пандемія COVID-19 значно збільшила рівень електронних продажів. Самоізоляція, карантин, обмеження на відвідування масових заходів й переміщення призвели до того, що процес навчання, роботи та шопінгу перейшов в інтернет. На конференції Організації Об’єднаних Націй заявили, що за 2020 рік показник віртуальних продажів виріс на 6%. Це означає, що онлайн-покупки склали 20% від усіх роздрібних продажів у світі.
Що, як не чергова хвиля карантину, повинна змусити Вас задуматися про перехід в онлайн-режим? Тим паче, що компанія з розробки сайтів у Львові пропонує такі вигідні умови співпраці:
- хостинг і домен на рік;
- місяць підтримки;
- налаштування Google my business;
- підключення Google analytics;
- створення сервісу Google search control;
- створення сторінки Google ADS та Google Merchant Center;
- роботу з найпоширенішими системами управління веб сайтами;
- чотири пакети послуг на вибір.
Перед початком робіт компанія укладає договір з клієнтом, що є гарантом якісного та своєчасного виконання всіх етапів розробки. По закінченню процесу фахівці проводять навчання для успішного володіння сайтом.
Перехід в цифровий формат: як під час пандемії розвивалися інтернет-послуги?
Інтернет-торгівля ще до початку пандемії впевнено розвивалася та прогресувала. За підрахунками експертів у 2019 році вона принесла прибутку майже на 27 трильйонів доларів та склала близько 27-30% світового валового внутрішнього продукту.
А ось навчання в інтернеті стало справжнім проривом. Під час першої хвилі карантину як мінімум 32% українців запитували в пошуковику різні онлайн-курси та тренінги. Ті, хто вчасно перейшов в цифровий формат, отримали хороший прибуток. Наприклад, міжнародна школа іноземних мов Study Idiomas за допомогою Веб студії у Львові створила рестур для продажу онлайн-уроків, що дозволило значно розширити базу студентів та збільшити прибуток.
За даними RT-фахівців у 2021 році українці стали частіше купувати в мережі:
- побутові та електронні прилади;
- косметичні засоби;
- одяг відомих брендів;
- автотовари;
- книги та канцелярію;
- товари для тварин.
Частка національного інтернет-ринку виросла на 3%, при цьому під час чергової хвилі пандемії експерти прогнозують зростання потреби на:
- послуги онлайн-освіти;
- доставлення їжі та харчових продуктів додому;
- онлайн-консультації лікарів та медичних працівників;
- придбання одягу та аксесуарів в інтернет-магазинах.
Традиційне навчання або онлайн-освіта?
У сучасному світі нам просто необхідно постійно освоювати нові навички, отримувати знання, встигати жити та працювати в задоволення. В цьому плані дистанційне навчання особливо зручно для:
- підвищення рівня кваліфікації;
- освоєння нових професій;
- розвитку навичок вузької спрямованості;
- вивчення нових програм або цифрових інструментів.
Під час першої хвилі COVID-19 найбільш популярними в Україні виявилися відеоуроки з проведення різних конференцій в режимі онлайн та курси по віртуальному управлінню командою.
Безумовно, спеціальності, що вимагають фундаментальних знань, на сьогоднішній момент потребують класичної освіти та живої взаємодії студента з викладачем. Проте у світі є багато професій, навчитися яким можна не виходячи з дому.
Отож, створення та просування освітніх платформ, онлайн-класів, курсів, відео уроків, майстер-класів, інтернет-шкіл або наукових сторінок в соціальних мережах є як ніколи актуальною, потрібною та прибутковою справою.