Отримати бажаний ефект від утеплення фасадів можна тільки у випадку правильного вибору матеріалів, дотримання технології. Найпростіше довірити цю справу майстрам і насолоджуватися результатом. Адже компанії з багаторічним досвідом знають особливі секрети, які дозволять уникнути проблем з експлуатацією.
Які тонкощі правильного утеплення фасадів?
- Важливо правильно підібрати утеплювач. Пінополістирол є важкозаймистим матеріалом, але він все таки може плавитися, тому для будинків висотою від 26 м варто вибрати мінеральну вату або пінополістирол зі збільшеним класом горючості.
- Перед фіксацією утеплювача підготовити поверхню, вона має бути чистою, без бруду та залишків фарби. Для усунення нерівностей можна використовувати штукатурний розчин.
- Не можна економити на матеріалах, для фіксації використовувати спеціальний клей, дюбелі, сітку. Наносити фіксуючий засіб на 70 % поверхні плити, щоб забезпечити хороше зчеплення.
- Для фіксації вати використовують дюбелі з осердям із металу та головкою з термічного пластику. Для кріплення пінопласту підходять тільки пластикові фіксуючі елементи.
- Разом з утепленням потрібно укладати гідрозахисний шар спеціальної штукатурки. Не можна залишати утеплювач без захисної плівки на поверхні, інакше він руйнується під прямою дією ультрафіолет і води.
- Укладати утеплювач і наносити спеціальні засоби можна при температурі навколишнього середовища вище 5 градусів. Якщо виконувати роботи в мороз, то результат не буде тривалим.
- Товщину утеплювача потрібно розраховувати за формулою, у якій враховується температурна зона, товщина стін та матеріал, з якого вони виготовлені.
Як отримати якісне утеплення фасадів?
Якщо у вас немає достатнього досвіду, не варто намагатися установити утеплювач самостійно и робити все на око. Якщо неправильно підібрати товщину шару, матеріал, захисний шар, то утеплення швидко відсиріє і не тільки не буде забезпечувати теплоізоляцію, але й може призвести до пошкодження будівельних матеріалів.
В компанії «FASAD» використовують німецьку технологію Sto. Для приклеювання беруть мінеральний клей Sto-Bauklebe або засіб StoLevell Duo plus, який одночасно клеїть і армує поверхню. В якості проміжного покриття використовується силікатна грунтівка StoPrep Miral. Для фінішного покриття можна використовувати можна використовувати мінеральну або силікатну фасадну фарбу.