Перманентний макіяж губ – це такий вид татуювання, який полягає в тому, що барвник поміщається під шкіру дуже дрібно. Його завжди починають з контуру, який робить губи повнішими.

перманентний макіяж губ

Перманентний макіяж губ тримається від 2 до 5 років. Багато жінок вирішують пройти операцію, щоб покращити свій природний колір губ, поліпшити симетрію або загострити контури. В цій статті ми розповімо, як роблять перманентний макіяж губ, щоб ви не вагались та зі впевненістю зважилися на довгоочікувану процедуру, про яку давно мрієте.

Як підготуватися до процедури?

Перед процедурою майстер пераментного макіяжу проводить із кліентом співбесіду, під час якої визначає форму і колір, відповідний типу краси – ідеальний перманентний макіяж повинен бути дуже природним.

За 3-5 днів до процедури та 3 дні після процедури приймайте по одній таблетці Гевіран (за рецептом) двічі на день – це допоможе захистити ваші губи від герпесу. Для того, щоб за день до процедури збільшити всмоктування пігменту, слід провести легкий пілінг губ, а потім нанести на них ніжний зволожувальний крем.

підготовка до перманентного макіяжу губ

Як виглядає процедура?

Цікавитесь, як робити татуаж губ? Це не так складно, як ви напевно вважаєте. Нумо розберімось в цьому питанні докладніше.

Отож, перманентний макіяж губ можна розділити на кілька етапів. Зазвичай прийом в кабінет естетичної медицини починається з опитування клієнтки про стан її здоров’я. Під час візиту пацієнтка заповнює анкету, в якій відповідає на запитання про свій поточний стан здоров’я, наявність або відсутність хронічних захворювань тощо.

Потім майстер татуажу наносить на губи знеболювальну мазь і малює цільову форму губ. Під час процедури разом з клієнтом приймається рішення про остаточний вигляд губ, щоб мінімізувати вроджені чи набуті дефекти (як за контуром, так і за кольором). Потім починається нанесення барвника.

Перманентний макіяж губ завжди починається з контуру, завдяки якому губи виглядають значно повнішими. Лише наступний крок – заповнення їх фарбою повністю.

Скільки часу займає процедура перманентного макіяжу губ?

Процедура займає близько 1-2 годин, але приблизно через 4 тижні необхідно знов додати барвник. Через 3-5 днів після процедури шкіра починає злегка лущитися. За цей час барвник частково зникає, тобто він відшаровується на 40-50%, тому необхідно доповнити макіяж, тобто зміцнити колір.

Чи боляче робити перманентний макіяж губ?

Все залежить від вашої витривалості до болю. Для когось це відчуття нестерпне, для інших це просто терпиме поколювання.

чи боляче робити татуаж губ

Хоча частини обличчя, куди вводиться барвник, покриті спеціальним знеболювальним кремом, який звужує м’язи та зупиняє кровотечу, деякі люди все одно відчувають дискомфорт. Інакше кажучи, якщо ви маєте високий больовий поріг, то можете взагалі не хвилюватись про це, а якщо низький – то майстер подбає про те, щоб мінімізувати ваші неприємні відчуття.

Рекомендації після процедури перманентного макіяжу губ

Найпростіше – придбати засіб, який поєднує в собі всі необхідні властивості – знезараження, зняття свербіння й дискомфорту, пом'якшення шкіри, її зволоження та регенерацію. Гарний вибір – крем після догляду BioEvolution або мазь Солкосерил. Губи слід змащувати одним з цих засобів 3 рази на день протягом 7 днів, використовуючи ватяну паличку. Інгредієнти цієї косметики мають протизапальні, протигеморагічні, бактерицидні, відновлювальні та регенерувальні властивості.

Після нанесення перманентного макіяжу шкіра вимагає особливого догляду:

  • для миття обличчя слід використовувати тільки воду;
  • протягом першого тижня після процедури всі напої слід пити через соломинку;
  • поза домом користуватися одноразовим столовим наряддям та чашками;
  • уникати їжу з барвниками, не їсти гарячі та гострі страви.

дівчина п'є через соломинку після татуажу

Протягом першого місяця після процедури не слід користуватися сауною, тренажерним залом, басейном, солярієм та перебувати на сонці (може виникнути зміна кольору).

Протипоказання до процедури перманентного макіяжу губ

Не можна робити перманентний макіяж губ під час вагітності, годування груддю та у людей, які страждають на вірусні, грибкові, бактеріальні інфекції або страждають на діабет або рак.

Інші протипоказання до перманентного макіяжу губ:

  • анемія;
  • псоріаз;
  • цукровий діабет;
  • приймання стероїдів, антикоагулянтів, ретиноїдів та антибіотиків;
  • інфекційні захворювання;
  • новоутворення під час процедури;
  • хвороби серця;
  • запалення навколо рота;
  • активний герпес;
  • ін’єкції, зроблені незадовго до рішення зробити перманентний макіяж губ.

кому не можна робити перманентний макіяж губ

Перманентний макіяж губ – що таке 3D-метод?

Найсучасніший та водночас найбільш природний макіяж – це той, який зроблений за допомогою 3D-методу. Така процедура дозволяє отримати тривимірний ефект і таким чином оптично збільшити губи, використовуючи техніку світла й тіні.

Процедура така ж сама, як і звичайний татуаж губ – перед її проведенням потрібна форма губ відзначається майстром та клієнтом за допомогою контурної підводки. Різниця пролягає в тому, що губи покриті двома кольорами, що робить губи оптично більшими.

Ціна перманентного макіяжу губ

Це залежить від кінцевого результату, який ви хочете досягти, а також від самого майстра й того, як високо він оцінює вартість своїх послуг. В середньому заповнення лише контурів обійдеться вам у 4000 гривень, а заповнення губ кольором – від 5500 до 9500 гривень.