Гелеві нігті – ідеальне рішення для жінок, які хочуть завжди мати красиві і доглянуті руки. У багатьох жінок немає часу щодня доглядати за нігтями, коригувати манікюр. Деякі представниці прекрасної статі також борються з ламкістю нігтів, а тому мають проблеми з їх відрощуванням. Тому в цій статті ми розповімо, як зробити гелевий манікюр в домашніх умовах.
Нарощування гелем на форми або на тіпси дозволяє зберегти нігті в ідеальному стані від двох до чотирьох тижнів. Гелевий манікюр жінки вибирають найчастіше саме через його стійкість. Дізнайтеся, як робити манікюр гелевий, далі в нашій статті.
Покрокова інструкція як наростити нігті в домашніх умовах
Збираючись робити гелеві нігті в домашніх умовах, необхідно озброїтися необхідними інструментами і матеріалами. Інвестуйте тільки в якісні приналежності. На обладнанні економити не варто, тому що вам буде складніше зробити манікюр, сам процес нанесення гелю буде громіздким, а ефект виявиться незадовільним.
Перш ніж ви навчитеся робити гелеві нігті покроково, підготуйте всі необхідні засоби для цього.
Ми підготували список продуктів, необхідних для нарощування нігтів гелем:
- кислотний праймер;
- дегідратор;
- бондер;
- клінсер;
- базовий гель-лак;
- топ гель для нігтів;
- тіпси або форми;
- клей для тіпсів (не потрібно при нарощуванні на форми);
- масло для кутикули;
- апельсинова паличка для кутикули;
- УФ-лампа (потужність 36 Ватт, до 35000 об/хв);
- пилки для нігтів з різною зернистістю (100, 180 гріт);
- баф (полірувальний блок із адгезивністю 300 гріт);
- тіпсорізи для укорочення тіпсів;
- манікюрна кисть для гелю;
- полірувальний блок для нігтів.
Як наростити нігті в домашніх умовах гелем на формах
Перш ніж приступити до створення гелевих нігтів, подбайте про свої натуральні нігті, виконавши такі дії:
- Пом'якшіть епідерміс, змочивши руки теплою водою. Необов'язково робити це довго, достатньо 5-10 хвилин, щоб можна було легко видалити кутикулу дерев'яною палицею.
- Продезінфікуйте руки антисептичною рідиною – завдяки цьому ви захистите нігті від зараження.
- Відполіруйте нігтьові пластини до матовості полірувальним блоком.
- Видаліть пил з нігтів манікюрною щіткою та очистіть їх знежирювачем.
- Для збільшення адгезії гелю до нігтьової пластини нанесіть кислотний праймер і дочекайтеся його висихання.
Приступайте до нарощування:
- Встановіть форму на ніготь так, щоб кінчик нігтя перебував на ній, а сама форма щільно прилягала до пальця з усіх боків. Для цього підберіть форми індивідуально до форми кожного нігтя.
- Тепер нанесіть тонкий шар базового гелю. Слідкуйте за тим, щоб він не виходив за межі нігтя – це знизить стійкість манікюру. На цьому етапі постарайтеся сформувати приблизну форму нігтя. Після нанесення гелю на всі нігті помістіть їх в лампу на час, вказаний на упаковці гелю. Таким же чином нанесіть ще один або два шари.
- Далі видаліть формочки, знежирте нігтьові пластини та вирівняйте форму нігтів пилочкою. Підпиляєте нігті, щоб вони не мали гострих кутів і не були дуже товстими. Ідеальний ніготь – це ніготь з так званою С-подібною формою, тому він не може бути занадто пласким або випуклим.
Як зробити нарощування нігтів вдома на тіпси – інструкція
Процес нарощування нігтів гелем на тіпси простіше, ніж на форми. Однак такий манікюр буде виглядати менш натурально, ніж зроблений за описаним вище способом, – майте це на увазі.
Для нарощування нігтів на тіпси:
- Підготуйте нігті, змочивши їх у теплій воді. Можна додати трохи лимонного соку. Це зробить кутикулу м'якше, щоб її буде легше видалити.
- Вкоротіть натуральні нігті кусачками та пилкою. Відсуньте кутикули дерев'яною паличкою для нігтів. Обробіть верхній шар нігтьових пластин полірувальним блоком (бафом). В результаті клей буде краще лягати і довше триматися на нігтьових пластинах.
- Потім продезінфікуйте нігті спеціальної антисептичної рідиною – праймером. Це важливо, якщо ви хочете захистити їх від інфекцій.
- Знежирте нігтьову пластину клінсером. Ця процедура також зробить манікюр стійкішим.
- Покрийте кожен ніготь бондером, який збільшить міцність зчеплення між натуральними і штучними нігтями.
- Тепер приступайте до вибору правильних форм тіпсів для ваших натуральних нігтів. Вони не можуть бути занадто вузькими або занадто широкими. Штучний ніготь повинен щільно прилягати до натуральної пластини, в точності копіюючи її форму. Підріжте тіпси за допомогою тіпсорізу та надайте їм потрібну форму пилкою. Підпиляєте їх таким чином, щоб чітко з'єднати лінію між натуральними та штучними нігтями.
- Наклейте тіпси, використовуючи спеціальний клей. Якщо ви перестаралися з підпилюванням, і між тіпсами та бічними частинами нігтів утворився порожній простір, то його слід заповнити гелем і просушити в UV-лампі.
- Очистіть нігті спеціальним знежирювачем – клінсером.
- Нанесіть праймер (можна використовувати безкислотний) на нігтьову пластину й дочекайтеся його вбирання. Потім рівномірно розподіліть кольоровий гель по всьому нігтю й висушіть його в лампі. Виконайте ці маніпуляції з кожним нігтем.
- Знову протріть нігті безворсовою серветкою з клінсером, щоб прибрати липкий шар.
- Надайте пластинам остаточну форму за допомогою пилки.
- Після цього змастіть кутикулу спеціальним маслом.
Ваш манікюр готовий.
Як зняти нарощені нігті – покрокова інструкція
Відтепер ви знаєте, як зробити гелевий манікюр вдома та наростити нігті самостійно. Тому не менш корисно дізнатись, як безпечно видалити їх з натуральних нігтьових пластин. Видалення гелевих нігтів вимагає великої точності, адже натуральні нігті дуже легко пошкодити. Тому якщо ви хочете зробити це в домашніх умовах, ознайомтеся з нашою інструкцією.
Для цього вам знадобляться наступні інструменти та матеріали:
- ацетон;
- апельсинова паличка;
- металева миска (чаша);
- пилочки та полірувальний блок;
- ватні тампони;
- алюмінієва фольга.
Як видалити гелеві нігті ацетоном
Перед замочуванням кутикули в ацетоні дуже важливо захистити її лосьйоном. Так ви уникнете її пересихання. Цей спосіб відносно простий і безпечний для нігтьових пластин:
- Підготуйте миску та наповніть її ацетоном.
- Накрийте миску алюмінієвою фольгою та натягніть на неї резинку, щоб закрити.
- Помістіть чашу з ацетоном в каструлю з гарячою водою приблизно на 3-5 хвилин.
- Захистіть кутикулу навколо нігтів вазеліном або лосьйоном.
- Змочіть ватяний диск в ацетоні та прикладіть його до нігтя.
- Оберніть ніготь алюмінієвою фольгою.
- Повторіть процедуру для всіх нігтів і почекайте близько 15 хвилин.
- Після закінчення цього часу зніміть фольгу і ватний диск – нарощений ніготь теж повинен відірватися.
- Змийте з нігтів ацетон.
- Обробіть кутикулу навколо нігтів маслом і нанесіть кондиціонер, щоб оздоровити їх після гелю.
Як видалити нарощені нігті пилкою?
Цей метод полягає в обпилюванні гелевих нігтів. Тут доведеться запастись терпінням. Єдина порада – не слід обпилювати занадто швидко, оскільки це може пошкодити натуральний ніготь.
При спилюванні часто здувайте пил з нігтя та перевіряйте, чи не наближаєтеся ви до натуральної нігтьової пластини. Нарешті, видаліть залишки покриття тонкою пилкою. Завершальний етап – зволоження нігтів спеціальним кремом або кондиціонером.
Отже, тепер ви знаєте, як робити манікюр гелевий вдома, щоб подовжити натуральні нігті, а також як безпечно його позбуватися. Дотримуйтеся цих інструкцій, щоб мати здорові й доглянуті нігтьові пластини, гідні компліментів від оточення.