Кожен з батьків бажає аби його дитина була здорова. Проте малорухомий спосіб життя, великі навантаження у школі, коли в сидячому положенні за уроками проводиться більша частина часу стають причинами появи серйозних проблем з хребтом. Кожного року фіксується все більше і більше випадків виявлення у дітей таких захворювань як сколіоз, кіфоз, лордоз. І як результат – значно помолодшало таке захворювання остеохондроз. Проте слід пам’ятати, що від стану хребта повністю залежить здоров’я всього організму.

В Україні є унікальний заклад, де є можливість пройти курс лікування захворювань хребта. Це Академія грації радар. Враховуючи те, що не кожен може дозволити собі пройти повноцінний курс лікування, спеціалісти Центру розробили унікальну методику, яка дозволяє лікування сколіозу вдома. Протягом десяти днів можна не тільки пройти ретельну індивідуальну діагностику опорно-рухомого апарату, а також отримати курс лікувального масажу, фізіотерапії, проконсультуватися з фахівцями, навчитися гімнастичним вправам, що корегують.

Кіфоз – розповсюджене дитяче захворювання

Одним з розповсюджених захворювань, яке діагностують у дітей є кіфоз. До нього призводить викривлення хребта у передньо-задній площині. Батькам слід звернути увагу, коли дитина починає сильно сутулитись. Це перша ознака кіфозу. Розрізняють два типу цього захворювання:

  • грудний – найбільш поширений вид кіфозу, більше викривлення спостерігається в грудному відділі;
  • попереково-грудний – викривлення спостерігаються в районі 11-12 грудних та 1-2 поперекових хребців.

Серед найбільш розповсюджених причин появи у дитини кіфозу:

  • різноманітні травми хребта;
  • фізичні навантаження, не властиві віку;
  • довготривале сидіння в згорбленому положенні;
  • період інтенсивного росту, гормональні зміни;
  • генетична спадковість.

Курс лікування кіфозу у дітей розпочинається зі своєчасної діагностики. А також включає лікувальну гімнастику, масаж, фізіотерапія. За необхідністю використовують додаткові ортопедичні вироби.

Що таке сколіоз?

Зазвичай, кожен, хто бачить зсутулену людину думає про сколіоз. Проте це дуже серйозне захворювання і згорблена постава не є його головною ознакою.

При сколіозі відбувається викривлення хребта у вертикальній, горизонтальній та фронтальній площинах. Якщо лікування сколіозу у дітей не розпочати вчасно, то це проводить до появи більш серйозних захворювань. У тяжких випадків без операції не обійтися, проте після неї велика ймовірність стати інвалідом. Тож батьки не повинні зволікати зі зверненнями до лікарів.