Доменне ім'я - це основа сайтобудівництва, під цією назвою сайт буде відомий в Інтернеті. Це унікальна адреса веб-сайту в Інтернеті, і він буде у вашому розпорядженні до моменту закінчення щорічної плати (10-15 доларів за домен .com).
Декілька порад та прикладів, які використовують для вибору та покупок значних імен, допоможуть уникнути критичних моментів та наслідків, коли здійснюється реєстрація домену com.
Почніть з мінімального у блогосфері
Є способи створити блог, дозволяючі відмовитись від власного домену та замість цього використовувати - yourname.someplatform.com. Наприклад, Blogger пропонує розміщену версію своєї служби, в якій ви можете бути під своїм ім'ям.blogspot.com. При виборі цього варіанта ви керуєте платформою для ведення блогу, на якій ви знаходитесь - не найкращий варіант.
Володіння вашим доменним ім'ям - важлива частина успіху інтернет-бізнесу. В ідеальному світі ви будете керувати сайтами, пов'язаними з брендом, перш ніж він отримає широку відомість. Це знижує ризик того, що хтось ще купив це ім'я, запропонувавши вам купити його гораздо дорожче, ніж кілька доларів. Якщо ваш бренд добре зарекомендував себе, вам, можливо, можна буде показати трохи більше творчості та визначити альтернативне доменне ім'я, якщо очевидні варіанти недоступні.
Виберіть унікальне ім'я
Якщо займаєтесь маркетингом, в ідеалі ви можете використовувати своє ім'я та фамілію (johnsmith.com або janesmith.com). Якщо ви самі не займаєтесь маркетингом, краще зареєструйте своє ім'я у вашому домені зараз, на випадок, якщо захочете використовувати його в майбутньому. Якщо рекламуєте свій бізнес, вам слід перевірити чи доступна назва компанії для реєстрації (yourbusiness.com).
Використовуючи пошукову систему, таку як Google, знайдіть запропоновану назва блогу або веб-сайту. Перевірте, чи є вашому пошуковому запиті сайти із схожими доменними іменами? Якщо так, спробуйте інше ім'я. Присвоєння вашого веб-сайту назвами, схожими на інші існуючі сайти, - це перший крок до провалу. Крім того, не вибирайте імені, яке є версіями існуючих сайтів у багатозначному числі або написаних з помилками.
Ви повинні чітко знати, як визначити, чи підходить вам домен
Якщо у вас вже є доменне ім'я, переконайтеся, що раніше були виконані наступні правила:
- ім'я коротке за довжиною;
- доменне ім'я легко згадати і повторити набір з пам'яттю;
- унікальний адрес.
Вибирайте не менше ніж слово або фраза, описуючи ключову тему вашого веб-сайту.
Запишіть їх, потім змішайте та складіть слова, щоб створити можливі доменні імена. Виберіть зі списку те, яке добре звучить і запам'ятається надовго.
У рекламі є правило, відповідно до якого при запуску нового продукту потрібно скласти список із десяти імен. Перші три прості. Може бути, ви придумаєте п'ять або шість, не міркуючи довго, але до того часу, коли ви обрали останнє - ідеї приходитимуть важче і важче. Використовуючи схему, описану вище, вибирайте найкращий з вашого списку. Не бійтеся запитати поради друзів, що їм сподобається. Це найкраща можливість допомогти у виборі доменного імені.