Мікрофлора кишечника містить хороші лакто-і біфідобактерії, які беруть участь у правильному функціонуванні шлунково-кишкового тракту. Причинами його порушення можуть бути прийом антибіотиків, неправильне харчування, стрес. Щоб з цим впоратися, необхідно відновити баланс мікрофлори. Для цього існують пробіотики. Що це і де вони містяться, розглянемо в статті.

Що таке пробіотики

Для чого потрібні пробіотики

Пробіотики - це живі мікроорганізми, які сприяють нормальному функціонуванню системи травлення. Вони допомагають відновити баланс мікрофлори при дисбактеріозі. Більшість пробіотичних бактерій, які прописують до прийому, відносяться до типу лакто-і біфідобактерій.

Якщо патогенних мікроорганізмів в шлунково-кишковому тракті багато, живі бактерії самостійно не зможуть впоратися з ними. Для цього потрібен комбінований пробіотик з Сахароміцетами буларді в складі. Сахароміцети буларді пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів і грибків, які можуть бути збудниками проблем з шлунково-кишковим трактом. До того ж сахароміцети стійкі до дії антибіотиків. Лакто-і біфідобактерії сприяють нормалізації роботи кишечника. А потрійна система захисту за канадською технологією дозволяє доставити корисні речовини прямо в кишечник, що підвищує ефективність дії пробіотика. Детальніше читайте на https://neoflorum.com/.

Корисні властивості пробіотиків

Ця група корисних бактерій покращує роботу організму в цілому. Якщо порушується мікрофлора, знижується імунітет, що дає можливість вірусам і бактеріям нашкодити нам.

Корисні властивості пробіотиків:

• Зміцнюють ослаблений імунітет.

• Допомагають у боротьбі з токсинами.

• Стимулюють нормальну роботу системи шлунково-кишкового тракту.

• Беруть участь у виробленні гормонів, ферментів і інших корисних речовин.

• Сприяють оптимізації водно-сольового обміну ШКТ.

Але в чому містяться пробіотики? Крім спеціальних засобів, живі бактерії можна знайти в продуктах харчування. Наприклад, в кисломолочних продуктах, квашеній капусті, маринованих огірках, м'яких сортах сирів.

Пробіотики і пребіотики: в чому різниця

Напевно, ви чули два цих поняття, які вживаються разом в контексті відновлення нормального функціонування мікрофлори кишечника при дисбіозі. У чому суттєва різниця між пробіотиками та пребіотиками? Перші служать основою для здоров'я системи травлення. Пребіотики є їжею для пробіотиків. Тому їх часто прописують в комплексі для ефективності дії. Слідкуйте за здоров'ям органів шлунково-кишкового тракту, так як вони сприяють формуванню імунітету. І при перших ознаках порушення звертайтеся до лікаря.