Раді вітати вас в магазині «Львівпостачбуд». У нас зібрані якісні товари для ремонту, оздоблення дому, а також меблі, сантехніка і фурнітура та аксесуари для того, щоб кожен день був затишним і комфортним. Сьогодні ми поговоримо про керамічну плитку від виробника та особливості її придбання.
Особливості виготовлення керамічної плитки
Якщо ремонтуєте будь-яке приміщення, вам стане потрібне невелике дослідження, яке полегшить прийняття правильного рішення. Виготовлення керамічної плитки складається із декількох етапів, кожен з яких має велике значення для якості кінцевого продукту. Послідовність виготовлення керамічної плитки виглядає наступним чином.
1. Вибір сировини та матеріалів.
Плитка виготовляється із суміші: глина, пісок, тальк та мінеральні добавки. Тип і пропорції окремих компонентів відрізняється залежно від наступного використання плитки. Наприклад, плитка для підлоги має бути міцнішою, тому і склад сировини буде інший, ніж для настінної плитки.
2. Змішування суміші.
Вибрані для певного виду плитки складники, змішуються у пропорціях, які визначені технологічним процесом. Цей процес передбачає використання води у відсотковому співвідношенні до загальної маси суміші.
3.Висушування.
Цей етап використовується тільки у тих видах виробництва керамічної плитки, яка потребує додаткового використання води.
4. Гранулювання. На цьому етапі кінцевим продуктом мають бути гранули. Це напівфабрикат, який використовується безпосередньо для виготовлення плитки.
5. Формування плитки. На даному етапі утриманий напівфабрикат розливають у підготовлені форми та, використовуючи високий тиск, сушать та нагрівають до температури, необхідної на наступних стадіях виробництва.
6. Декорування. Сформована та розігріта плитка покривається глазур’ю. Залежно від виду, продукт додатково декорується. Далі керамічну плитку сушать у спеціально обладнаних сушарках.
7. Випалювання. Готова керамічна плитка обпалюється в печі. Це відбувається при температурі від 1000 до 1300 o C. Залежно від технології, процес випалу може тривати від кількох хвилин до декількох десятків годин.
8. Період охолодження. Після випалу керамічна плитка охолоджується. При необхідності її прикрашають або надають спеціального ефекту поверхні – шліфують і полірують.
9. Калібрування. Випалювання у печах змінює структуру та краї плитки. Для того, щоб плитка була стандартної форми, її калібрують. Іноді різниця у розмірах між окремими плитками може відрізнятися до декількох мм. Таке відхилення не може стати причиною скарги на товар. Але очікування споживачів можуть бути вищими. Калібр — це фактичний розмір (у мм) з точки зору номінальної довжини та ширини плитки. Кожен виробник керамічної плитки зазначає на пакуванні інформацію про ступінь відхилення від номінального значення, наприклад +2 мм або -1 мм.
10. Вибір відтінків. Завершальним етапом виробничого процесу є класифікація за відтінками, які визначені на початковому етапі виробництва колекції.
Виробництво не закінчується готовим продуктом одного типу. Плитка виготовляється у різноманітних колекціях, які включають в себе різні типи виробів: плитку для підлоги, стіни, декорації, плінтуси, мозаїку чи фрез. Кожен вид виготовляється відповідно до окремого виробничого процесу. Колекції, які містять декілька кольорів виготовляються окремо. Тому, навіть при максимально подібних умовах досягнення однакових параметрів для всіх плиток неможливе. Не дарма, експерти компанії «Львівпостачбуд» рекомендують купити керамічну плитку однієї партії із запасом +10% для рівномірності кольору в оздобленні.
Особливості матеріалу керамограніт
Керамограніт — міцний природній матеріал, який має бездоганні властивості і як найкраще підходить для житлових приміщень. Це ідеальне покриття для теплої підлоги, коридору чи зовнішнього оздоблення. Плитка з керамограніту переносить температурне коливання і, при цьому, не втрачає привабливого зовнішнього вигляду багато років.
На що звернути увагу при виборі
Морозостійкість, клас стирання, протиковзання, водопоглинання, стійкість до хімічних речовин — ось ті найважливіші моменти, на які варто звертати увагу, купуючи керамічну плитку.
Як правильно розрахувати скільки керамічної плитки
Щоб правильно розрахувати, яку кількість керамічної плитки потрібно, слід помножити довжину кімнати на ширину та на потрібну висоту та до отриманого результату додати 10%.
ТОП 7 порад від Львівпостачбуд
1. Купувати керамічну плитку, яка подобається.
2. Розраховуйте об’єм відповідно до розмірів приміщення, додавши 10%.
3. Купуйте керамічну плитку однієї партії для уникнення розбіжностей у кольорі.
4. Обирайте виробників керамічної плитки, які мають позитивну репутацію та випробувані часом.
5. Користуйтеся думкою експертів, яких ви можете знайти в інтернет-магазині «Львівпостачбуд».
6. Підбирайте керамічну плитку, фурнітуру та меблі в одному місці. Так можна купити все та одразу зі знижкою та отримати комплексну професійну допомогу.
7. Замовляйте товари та інтернет-магазині, не виходячи з дому з доставленням по Україні.
У компанії «Львівпостачбуд» завжди можна обрати оздоблення, яке вам подобається та відповідає міжнародним стандартам якості та екологічності. Ми гарантуємо:
-
професійну підтримку;
-
широкий вибір;
-
пряме постачання від виробника;
-
доступні ціни.
Розумний вибір — це вибір «Львівпостачбуд».