Сітка затіняюча від сонця – незамінна річ на пляжі, вдома і в саду в літній період, але як використовувати сітку восени? На це питання відповість інтернет-магазин sad-ogorod.in.ua, що займає лідируючі позиції на ринку України з продажу затіняючої сітки Угорщина.

Як використовувати затіняючу сітку восени?

Розглянемо кілька сценаріїв застосування, заснованих на особистому досвіді і досвіді фермерів на півдні України.

1.Сітка для альтанок 

Власникам приватних будинків використовують притіняючу сітку на альтанки. Ви запитаєте: "Навіщо, адже сильного сонця і спеки вже немає?" У Херсоні навіть у вересні досить жарко (16 вересня в обід температура повітря досягала 29 градусів), тому сітка буде захищати ще довгий час.

C:\Users\Антон\Desktop\iloveimg-compressed(68)\Затеняющая сетка на беседку.jpg 

З наших оглядів і статей наші покупці знають, що для укриття альтанки з боків не можна вибирати зразки з високим відсотком тіні, а саме 80%, 85% і 95%, оскільки вони перешкоджають циркуляції повітря. Це може стати на заваді лише влітку, але зіграє «на руку» в осінній час.

Оскільки для осені характерний сильний вітер, багато людей обирає 85%-95% на покриття альтанок до кінця осені. Сітка затіняюча 95% захистить вас, ваших гостей і рідних від вітру, а пізно вечером - захистить від комарів завдяки щільному плетінню. 

2. Сітка для навісів та парканів

Сітка затіняюча Угорщина славиться своєю міцністю на розрив та еластичністю.

Це дозволить накрити місце стоянки транспортного засобу для укриття від повалених сухих гілок, листя. 

C:\Users\Антон\Desktop\iloveimg-compressed(68)\сетка навес.jpg

Матеріал можна не знімати навіть в зимовий час: примірники з відсотком тіні 45% та 60% не будуть утримувати сніг завдяки комірчастій структурі, а більш щільні 80-95%, зафіксовані на каркасі, захистять від снігу та виконують функцію захисту від граду. Щільне маскувальне полотно 95% укриє ділянку від сторонніх очей для приватності.

C:\Users\Антон\Desktop\iloveimg-compressed(68)\сетка забор.jpeg

3. Сітка затіняюча для теплиць та парників

Восени вона рятує теплиці з поліетиленової плівки та полікарбонатних листів запобігаючи пошкоджень та агресивних умов, наприклад град, злива, вітер. 

C:\Users\Антон\Desktop\iloveimg-compressed(68)\сетка затеняющая на теплицу.jpg

На часте питання “Як вибрати сітку для теплиці?” потрібно визначитися з тим, де ви будете її розтягувати:

  • 45% встановлюється зовні в спекотний час, рівномірно розсіюючи промені сонця і оберігаючи рослини від перегріву. Вона знижує температуру тепличної плівки, що подовжує період експлуатації до 5 років та не перешкоджає доступу сонця до рослин. 

  • Затіняюча сітка від сонця для саду та городу 60% і 70% розтягується восени над грядками у відкритому грунті для захисту від птахів і граду. Весь товар прослужить 8 років активного користування.

  • 80-95% встановлюють виключно поверх полікарбонатних теплиць і парників з тепличною плівкою для запобігання ушкодження, навіть якщо не плануєте розбирати теплиці.

4. Сітка для укриття кущів і садових дерев 

Затіняюча сітка 60%-70% захистить від птахів ягідні чагарники, грядки і дерева. На сайті Сад-Огород затіняюча сітка на метраж 70% 4м шириною коштує 55 грн за 1 погонний метр, або 82 грн за ширину 6м. Замовляємо необхідний відрізок по довжині і вкриваємо дерево або кущ смородини, аґрусу, декоративний чагарник. 

D:\Загрузки Интернет\сетка.jpg

Вкривати дерево можна в 2 способи:

  1. Просто накрити рослину, рівномірно розподіляючи матеріал по всій площі.

  2. Спорудити каркас над рослиною, розтягнути і закріпити стяжками. Даний метод ефективний для укриття невеликих дерев хвойних і декоративних чагарників, але вимагає більше часу і матеріалів для встановлення каркасу. 

Як розтягнути та закріпити сітку?

По краях розташовані заводські отвори під сталевий трос, канат 2,5 мм або 3 мм товщиною (марки Авангард) або звичайну дріт. Продіваючи канат чи троса в кожен отвір, ви будете впевнені, що вітер і сніг не зірвуть з місця. 

Відеоогляд на нашому YouTube каналі:

Найнадійніший варіант кріплення - спорудити каркас з дерев'яних рейок і закріпити по периметру пластиковими стяжками, степлером або цвяхами.