Довгі та густі вії мріє мати кожна жінка. Але природа не всіх обдарувала подібною красою. Зробити очі візуально більш виразними можливо за допомогою нарощування вій. Процедура здатна підкреслити погляд, додати об’єм, подовжити вії і позбавити власницю від необхідності щоденно витрачати час вранці на макіяж.

Особливості

Нарощування вій — це косметична процедура, в процесі якої до власних вій додаються штучні, за допомогою використання спеціального клею. Що дозволяє збільшити об’єм та довжину. Проблеми які здатне вирішити нарощування:

  1. Довжина. Можливо подовжити вії, які не зростають, навіть якщо використовувати сироватки та вітаміни для стимуляції росту.
  2. Форма очей. Маленькі очі, нависле повіко, за допомогою нарощування такі недоліки корегуються.
  3. Набридло щоденно використовувати туш, хочеться мати шикарні вії завжди.
  4. Чутливі очі. Для дівчат яким дуже важко підібрати декоративну косметику, нарощування — це вихід.
  5. Подорож на море. Нема потреби хвилюватися через зовнішній вигляд.

Різновиди нарощування

Щоб домогтися ідеального та бажаного результату від процедури, важливо розібратися у видах нарощування які існують. Вони поділяються за технікою, об’ємом та ефектом.

Техніка нарощування. Критерій, від якого залежить, наскільки природно будуть виглядати вії після процедури.

  1. Пучковий метод. До однієї натуральної вії приклеюють декілька штучних. Пучки відрізняються між собою, в одному може бути 4-7 волосків. Виглядає ефектно, але потрібно частіше робити корекцію. Якщо випадає один пучок утворюється помітний просвіт у віях.
  2. Японський метод. Техніка, коли на кожну натуральну вію кріпиться одна штучна. Такий спосіб допомагає досягти максимально натурального ефекту

Види нарощування за об’ємом — важливий критерій, від якого залежить кількість штучних вій, які буде використовувати майстер. Головне зазначити, який результат очікується, більш натуральний, або ляльковий.

  • класичне нарощування, або 1Д — допомагає досягти природного ефекту;
  • 2Д, 3Д — природність вій зберігається, але погляд стає більш виразним, на власну вію клеять 2, або 3 штучні.
  • голлівудський об’єм, або 4 Д — досягається ляльковий ефект, на одну натуральну вію клеять 4 штучні.

Основні ефекти яких можна досягти при нарощуванні вій. Вони здатні скоригувати розмір, форму та розріз очей:

  1. Натуральний. Класичне нарощування, вії використовуються майже такої ж довжини як натуральні.
  2. Лисячий ефект. Довжина вій збільшується, починаючи від внутрішнього кутка ока до зовнішнього. Таким чином лінія очей виглядає більш довгою.
  3. Білячий ефект. По всій довжині кріпляться невеликі вії, а біля зовнішнього кутка ока декілька довгих волосків.
  4. Ляльковий. Використовуються довгі вії, погляд виходить виразним, але одразу помітно, що штучні.
  5. Розряджений. Використовуються вії різної довжини.

Переваги та недоліки нарощування

Процедура майже немає негативних сторін. Основний недолік — це необхідність кожні 3-4 тижні робити повторну корекцію. За цей час власні вії відростають, а штучні під впливом різних чинників відпадають. Тому, щоб оновити вії, потрібно доволі часто відвідувати свого майстра по нарощуванню. Необхідно ретельно поводитись з нарощеними віями, забороняється торкатись їх без необхідності та для знаття макіяжу використовувати спеціальні нежирні засоби. Але це невеликі жертви на які можна піти заради ідеального погляду.

Важливо обрати салон краси, який знається на справі. Якщо майстер не буде дотримуватися правильної техніки нарощування можна зіткнутися з негативними наслідками:

  1. Алергія. Вона може з'явиться на склад компонентів клею, досить рідкісне явище. Майстер обов'язково перед маніпуляцією повинен переконатись що у людини немає алергії на матеріал який буде використовуватися.
  2. Хімічний опік. Виникає від випарів клею, в тому випадку якщо очі були нещільно закриті.
  3. Рідні вії можуть зіпсуватися. Якщо майстер не дотримувався техніки нарощування, застосовував дешеві матеріали або нарощував неохайно, товстими пучками.

Якщо обрати майстра який знає свою справу, нарощування — це безпечна процедура. Вона має багато переваг:

  • корегується форма очей;
  • робить погляд більш виразним;
  • вирішується проблема коротких вій;
  • відпадає необхідність щоденно робити макіяж.

Основні протипоказання

Процедура нарощення нешкідлива та безпечна, головне, щоб її проводив гарний майстер. Не потребує реабілітації, одразу можна займатись звичайними справами. Але має деякі протипоказання, коли слід відмовитись від нарощування:

  1. Астма, епілепсія.
  2. Псоріаз, демодекоз.
  3. Підвищена сльозливість очей.
  4. Запальні захворювання очей ( кон’юнктивіт, ячмінь).
  5. Простудні та вірусні захворювання в момент нарощування.
  6. Алергія, матеріали для накошування і більшості випадків гіпоалергенні, але складові клею можуть викликати непередбачувану реакцію.