Мета будь-якого ремонту в квартирі-це перетворення свого життєвого простору, внесення в повсякденні будні чогось нового. Та й краси, комфорту і затишку ніколи не завадить додати. Крім цього, хочеться, щоб ремонт "простояв" довго. Тому до вибору оздоблювальних матеріалів слід підходити відповідально. Справа ця клопітка, але саме від нього буде залежати якість кінцевого результату.
Сьогодні все більше споживачів віддають перевагу рідким шпалерам, які мають цілий ряд переваг. Шпалери рідкого типу представляють із себе різновид декоративної штукатурки, що складається з волокон бавовни або розпущеної целюлози, слюди, високоякісних стійкихбарвників і спеціального клею. Зберігається і продається така оздоблювальна суміш в пакетах із пластику - у вигляді порошку. Щоб отримати рідкий робочий розчин, досить просто розвести сухий склад у звичайній воді.
Що стосується зовнішнього вигляду, то нанесені на стелю / стіни рідкі шпалери виглядають дуже ефектно. Колірна гамма вельми різноманітна - можна вибрати з безлічі відтінків. Завдяки цьому реально втілити в життя найоригінальніші дизайнерські ідеї. Інтер'єрних "гурманів" не залишать байдужими види рідких шпалер з вмістом вкраплень спеціально обробленого шовку. Такі ексклюзивні стіни виглядають просто розкішно. Не менш цікаві і варіанти з найтоншими нитками під срібло і золото – ваша вітальня наповниться атмосферою вишуканості і витонченості. І це далеко не все, чим здатні нас здивувати виробники сучасних рідких шпалер, каталог з помірною ціною можете подивитись тут https://stil.com.ua/ua/zhidkie-oboi/.
Роблячи ремонт, всі ми замислюємося про наступне: наскільки безпечні всі ці «красиві» матеріали? У випадку з декоративною штукатуркою турбуватися нема про що-вона відповідає всім офіційно затвердженим вимогам екологічної безпеки.
Безумовною перевагою матеріалу є і його анти статичність -він не притягує, і, відповідно, не накопичує пил. Ще один плюс-відсутність будь-якого запаху.
Рідке покриття має прекрасну повітропроникність, стіни і стеля будуть «дихати» без найменшого утруднення, підтримуючи оптимальний мікроклімат вашого житла.
Перед придбанням, бажано передивитись реальні фото рідких обоїв в інтер’єрі https://stil.com.ua/ua/zhidkie-oboi-photo, аби напевно визначитись для себе чи підходять вони вамю
Наносити рідкі шпалери на площину стін – простіше простого. З стелею буде трохи складніше. Згадайте, скільки сил, часу і нервів ви витрачали при наклейці традиційних паперових шпалер – ретельна підготовка поверхні, поєднання малюнка, що розкриваються стики, розгін бульбашок і т.п. високоякісні рідкі покриття позбавлять вас від усіх цих незручностей. Вам просто потрібно буде розвести порошок і нанести суміш тонким шаром на стіни або стелю, більш детально.
Недостатньо гладка робоча поверхня не завадить рідким шпалерам її прикрасити. Ось вам ще одна їх перевага -ретельної підготовки перед нанесенням не потрібно. Тільки не забудьте гарненько "залити" стіни / стелю ґрунтовкою - для забезпечення якісного зчеплення. На замітку: якщо ви вибрали шпалери світлих тонів, то не застосовуйте темний грунт – щоб уникнути можливого просвічування.
Рідкий вид шпалер добре себе "відчуває" як на штукатурці, так і на гіпсокартоні. В обох випадках декоративний шар не розтріскується і не відвалюється.
Рідкий декор досить непогано утримує тепло і підвищує рівень звукоізоляції. Колір не вигоряє під впливом ультрафіолету. Нечутливі рідкі шпалери і до перепадів температури-тому вони відмінно підходять для дач і заміських будинків, які взимку не опалюються.
Рідкі обоївідносяться до класу негорючих матеріалів, а також не виділяють при нагріванні токсичних сполук.
У плані догляду все просто: шпалери регулярно очищають звичайним побутовим пилососом. Вологе прибирання можна проводити лише в тому випадку, якщо покриття оброблено лаком. Лак, звичайно, підвищує стійкість до забруднення і зносу, але в цьому випадку шпалери перестають «дихати».