СІП панелі у Львові є досить простими виробами, виготовленими з пінополістиролу і орієнтовано-стружкових плит. Завдяки тому, що 90% товщини панелі становить пінопласт, виріб виходить з дуже високими теплоізоляційними властивостями. Стандартні плити мають товщину близько 17 см, що дає можливість будувати дуже тонкі стіни і перегородки, створюючи просторі приміщення.
Канадський спосіб побудови будинків з СІП панелей відомий вже багато десятиліть. Кліматичні умови нашої країни багато в чому аналогічні канадським. Метод зведення споруди заснований на каркасному будівництві із застосуванням СІП-панелей. Абревіатура «СІП» позначає — структурна ізольована панель. Вона служить основним конструктивним елементом в даному способі малоповерхового будівництва.
Конструкція СІП панелей
Конструктивно СІП панелі в Дрогобичі являє собою тришарову плиту-утеплювач посередині і по краях два листа ОСП, склеєних між собою спеціальним клеєм під високим тиском. В якості утеплювача найчастіше використовується спінений пінополістирол.
Простіше кажучи, СІП - це структурна ізоляційна панель, ще простіше: будівельний елемент зведення стінових перегородок і каркасів будинків. Являє собою поєднання пари плит ОСП обволікаючих екструдований пінополістирол. Шари "пирога" промащуються поліуретановим клеєм і під пресом із зусиллям 18 тонн надійно приклеюються один до одного.
Споруда, зведена з СІП-панелей, має свої переваги і недоліки. Каркасний метод будівництва з використанням багатошарових панелей став одним з найбільш затребуваних в нашій країні, так як він дозволяє зводити легкі і при цьому міцні, довговічні будинки з прекрасними теплотехнічними характеристиками.
Для котеджів із СІП-панелей не страшні сильні морози, так як огороджувальні конструкції з таких матеріалів відповідають сучасним вимогам по теплозбереженню. Щоб підтримувати комфортний мікроклімат взимку у власному котеджі, власнику не доведеться витрачати величезні кошти на опалення.