Після багаторазових подорожей до Львова приходить прозріння, чому в цьому місті відчуваєш себе інакше: тільки тут, щоб побачити небо, треба задирати голову. Фішка старого Лемберга не стільки в архітектурі кожного окремого будинку, скільки в містобудівному принципі. Тут і окремих щось будинків особливо немає. Вони поприлипали один до одного намертво торцями і іншими частинами тіла», спільно утворивши мережа кам'яних колодязів-дворів і каналів-вулиць. Гуляючи або катаючись по цих катакомбах, до біса складно орієнтуватися, не маючи під рукою карти або GPS-навігатора. У просторих Києві або Харкові, Одесі чи Донецьку в просвітах між оточуючими тебе будівлями в кінці прямої вулиці маячить або пункт призначення, або який-небудь орієнтир на шляху до нього. А подорож по Львову це квест в лабіринті, і тільки абориген достеменно знає, що його чекає за рогом. Гостям залишається покладатися на карту, підказки місцевих жителів і вуличні покажчики.

Якщо ви приїхали до Львова на кілька днів, то не варто знімати номер в дорогому готелі, простіше і дешевше  зняти квартиру на добу у Львові. На сайті doba.ua - ви швидко знайдете підходящу квартиру подобово у Львові.

Останні тут з'явилися на кожному розі задовго до проведення континентального футбольного чемпіонату. Тут, в Європі, століттями громоздили міста-лабіринти, це правильно. А в донецькій степу, розкресленій на квартали, з проспектами, прокладеними від горизонту до горизонту, де страусине яйце «Донбас Арени» видно вдень і особливо вночі з сусідньої Макіївки, зайві стовпи зі стрілочками чисто данину УЄФА.

Не переплутайте Замкову гору (вона ж Княжа для більшого сумбуру) з горою Лева по сусідству. Сюрприз у тому, що ніякого замку на висоті 413 метрів над рівнем моря немає. До Замкової десять хвилин прогулянковим кроком від площі Ринок.