Сьогодні знайти знімну квартиру не становить праці. Можна відшукати тисячі різноманітних оголошень в газетах, в інтернеті або ж знайти їх на дверях під'їздів. Також є прекрасна можливість – звернутися до приватного ріелтора або в ріелторське агентство. Але, на жаль, людям часто доводиться стикатися з тим, що через агентство або ріелтора вони потрапляють на «розлучення» і «лохотрон». Прикладів тому велика кількість. Наприклад, ріелтори можуть взяти у найманця передоплату і зникнути. Або ж можуть одну і ту ж квартиру здати десятки людей і, знову-таки зникнувши забрати гроші.
Для захисту себе від подібної афери необхідно ретельно вибирати посередників або ж з обережністю шукати житло своїми зусиллями.
Як зняти квартиру на добу у Львові дізнайтеся на нашому сайті.
Обов'язково варто насторожитися, коли ріелтор пропонує заплатити завдаток ще до того моменту, як показано житло. Також особливу увагу потрібно звернути на те, якщо вартість за квартиру пропонується, нижче, ніж середньоринкова. Цілком можливо, що така ціна є просто приманкою, а насправді ж плата за неї значно вище.
Перш ніж звертатися в ріелтерську компанію, варто ознайомитися з відгуками про неї і зібрати якомога більше відомостей. Дізнатися про термін існування агентства і т. д.
Щоб не виникло в черговий раз питання, як зняти квартиру, щоб не обдурили, потрібно обов'язково дізнатися, за якого роду послуги агентство бере оплату. Легальне агентство бере у квартиронаймача свої % тільки після укладення договору. Але в деяких випадках агентство пропонує тільки інформаційну базу з адресами квартир, що здаються в оренду. От тільки, скільки з цих адрес реальні – невідомо.
Як правильно зняти квартиру, щоб не обдурили?
Якщо шукати квартиру самостійно, то можна нарватися на шахраїв страшніше. Приміром, наткнувшись на оголошення «здам квартиру без посередників», можна потрапити на тих же самих посередників.