Купівля квартири в наші дні по кишені далеко не кожному, проте є прийоми, які дозволяють придбати у власність житло за досить доступною ціною. Одним з таких способів є покупка квартири в новобудові.

Де знайти варіанти в Києві?

Якщо вас цікавить нерухомість києва, то доглянути варіанти ви можете на порталі skyline-kyiv.com. Це проект присвячений продажу апартаментів в новому житловому елітному комплексі на Печерську. Даний район вважається одним з найбільш фешенебельних і упорядкованих. Чим примітний цей житловий комплекс? Це сучасна будівля, з чудовою архітектурою і зручним плануванням квартир.

Правила покупки

Квартири в новобудовах – це одне з найбільш популярних рішень у покупців. Але перш ніж вибирати варіанти, потрібно розібратися, де і коли шукати житло.

Визначальне значення тут має момент покупки, оскільки для кожного етапу будівництва будинку характерні свої ціни на квартири.

Практика показує, що квартири в новобудовах та інших міст нашої країни найкраще продаються, коли будинок вже побудований і зданий в експлуатацію. Це, безумовно, варіант з найменшими ризиками, але з мінімальною вигодою. Справа в тому, що згідно з політикою більшості вітчизняних будівельних компаній, ціна квадратного метра, а, значить, і квартири в цілому, залежить від етапу будівництва. Мінімальні розцінки на одиницю площі характерні для нульового етапу будівництва, коли тільки огороджується парканом будівельний майданчик, заводиться будівельна техніка, починаються земляні роботи. Далі, в міру того, як готовність будівлі зростає, підвищуються і розцінки на квартири. Максимальні ціни характерні для повністю готового будинку, коли пайовики отримують ключі від своїх квартир, а сам об’єкт вже зданий в експлуатацію. Це пов'язано з тим, що ризики відсутні, і купувати отримує цілком реальний об'єкт, який можна подивитися, оцінити всі за і проти.

Нульовий етап: переваги

Виходячи з цього стає очевидно, що найвигіднішим моментом для покупки квартири в новобудові є нульовий етап будівництва. Однак тут є свої «але». По-перше, купувати квартиру в будинку, у якого ще немає навіть фундаменту – це підвищений ризик. Йти на такий крок можна тільки в тому випадку, якщо є залізна впевненість в тому, що будівельна компанія має достатньо власних фінансів, щоб побудувати будинок без зовнішніх вливань капіталу. В іншому випадку може виникнути ситуація, коли квартири не продаються, і компанії не за що будувати будинок, який вже частково розпроданий необачним пайовикам. Щоб не стати жертвою будівельних ризиків, фахівці рекомендують купувати квартири в недобудованих будинках на стадії готовності в 70%. У цей період ризики того, що об'єкт не доведуть до пуття, мінімальні, а ціна квадратного метра ще далека від свого максимуму, який, нагадаємо, збігається в часі з моментом здачі будинку в експлуатацію.