Більш ніж 30 років у бізнесі та посада Голови Правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова Формація», дали мені зрозуміти, що у нашій країні немає головного – стабільності, передбачуваності та чітко відпрацьованих норм, які допомогли б створити коректні умови для малого та середнього бізнесу.

Картинки по запросу Кредісoв Вячеслав Анатолійович

Ще коли я отримував вищу економічну освіту, молодий та живий розум підказував мені, що потрібно робити аби стати справді успішним. Треба зазначити, що тоді був початок 90-х років і було не так легко отримати можливість реалізувати себе в якості підприємця. Потрібно було мати багато грошей, зв’язків, наснагу. З усього цього у мене було лише останнє. Ринок України на той час лише формувався, а недовіра закордонних інвесторів не дозволяла наповнити його вдосталь. Я вирішив хапати момент та ризикувати. Ризикувати як ніколи. До того втрачати було нічого і я знав, що ніколи собі не пробачу якщо не стану у голові становлення сучасного національного ринку.

Як я все ж потрапив у течію? – Знання англійської мови та дар переконання дозволили мені налагодити відносини не лише з закордонними постачальниками. А й з іноземними банками, які погодилися відкрити кредитну лінію без гарантій, так би мовити «на свій страх».

На початку діяльності я практикував співпрацю с компаніями, які хочуть вийти на ринок України, бо не змогли реалізувати себе на батьківщині. Сьогодні ці імена знайомі усім споживачам - пиво «Туборг» і «Гіннес», жуйки «Стіморол», «Дірол», «Ріглі», «Орбіт», парфумерія, косметика «Шварцкопф», «Хенкель», «Лонда». Це лише частина довжелезного списку ексклюзивних постачань в країну яка тільки відкрила свої двері.

Це перші та важливі кроки в моєму житті в якості бізнесмена. Наша команда росла, а бізнес розвивався і от 350 людей мали рівень продаж у двадцяти мільйонів доларів на рік. Але головна гордість те, що із під мого крила вийшло більше 40 професіоналів, які створили власні успішні компанії.

Мій шлях був непростим, та я витримав усі труднощі. Яку пораду я можу дати? – будьте розкуті та цілеспрямовані. Не приймайте одну відмову, як «стоп» для вашої кар’єри. Шукайте можливості. Маючи бажання будь-яка людина може всьому навчитися та все зробити.

Також важливо знайти себе у цьому світі. Займайтесь тим, що приносить вам задоволення, та до чого у вас хист.

Та на послідок хочу додати – песимістам у бізнесі не місце!

Якщо мене запитати «на який бізнес варто звернути увагу?», я відповім – сфера послуг та наука. Не бійтесь робити відкриття! Тримай свою ідею і втілюй її усіма зусиллями.

Статья взята из блога Кредісова Вячеслава