Зменшити електроспоживання можна тільки одним способом - це зайнятися особистою самоорганізацією, а в разі колективного використання, то організацією й контролем за використанням електроприладів.

Це, по-перше, час використання того чи іншого приладу без простоїв, тільки на конкретно робочий процес. Це й використання тільки в потрібному обсязі - наприклад, якщо наливати в електричний чайник воду тільки на чашку-другу, скільки потрібно саме зараз, а не лити кожен раз пів чайника, то Ваша економія складе до 15% витрат по даному чайнику! Це давно підраховано, але мало хто про це замислюється. І так у всьому, що стосується використання побутових електроприладів.

Використовувати більш сучасні, енергоефективні електроприлади.

Еко-електрика - екологічна енергетика майбутнього

Тут зовсім все просто: зараз на всіх електроприладах вказується клас енергоефективності від А до F та його енергоспоживання. Озброївшись калькулятором неважко вирахувати, через скільки часу Ви повернете переплату за більш сучасний прилад - холодильник, пральну машину або телевізор. Як правило, це не такі вже тривалі терміни. Все виявиться дуже навіть швидким та розумним!

Іноді, є сенс, замінити навіть працюючий «дідусів» холодильник, на сучасний з А ++ і Ваші платежі суттєво зменшаться!

Використовувати альтернативні джерела електропостачання.

Найдорожчий, але перспективний та тривалий спосіб економії Ваших грошей. Будь то установка сонячної електростанції або вітрогенератора чи якогось іншого джерела альтернативного електропостачання потребують значних стартових витрат. Але це капітальні витрати, розраховані на багато років експлуатації. Коли людина утеплює свій будинок він не думає про термін окупності. Він думає про майбутнє у комфорті та зменшенні своїх поточних, повсякденних, витрат. Те ж саме й з альтернативною енергетикою - зробивши раз, Ви будете постійно отримувати економію при зростаючих тарифах!

Еко-електрика - екологічна енергетика майбутнього

Зараз хочемо поговорити про сонячні мережеві електростанції, як про найсучасніше та максимально ефективне обладнання не тільки для економії електроенергії, а й для непоганого заробітку!

Завдання, яке вирішує сонячна мережева електростанція, це зменшення до мінімуму щомісячні платежі за електроенергію та поповнити кишені власнику.

Сонячна мережева електростанція складається з двох основних елементів: це сонячні панелі та мережевий інвертор. Накопичення, тобто акумуляторів тут немає, а значить і не потрібно буде міняти акумулятори через кілька років та витрачати на них великі гроші.

Алгоритм роботи сонячної мережевої електростанції досить простий - вся електроенергія, яку виробили сонячні батареї направляється в спеціальний лічильник, де розподіляється за потребою - частина на споживання, а надлишок до загальної електромережі для реалізації по «Зеленому тарифу». Дане рішення відмінно підходить для приватних будинків по всій території України. Більш докладно про «Зелений тариф» ми поговоримо вже в наступній статті.