М’які іграшки люблять діти та більшість дорослих. У кожного в дитинстві має бути такий друг: з ним швидше засинати, приємно ділитися секретами та й просто гратися.

Коли ми були маленькими, асортимент м’яких іграшок обмежувався переважно ведмедиками. Зараз вибір виготовлених з хутра або тканини забавок практично необмежений.

Похожее изображение

Різноманітні м’які іграшки для дітей представлено в інтернет-магазині «АШАН»: auchan.ua/mjagkie-igrushki/. Тут ви знайдете маленького або великого улюбленця для кожного хлопчика або дівчинки. Доступні ціни на товари потішать усіх батьків. А якщо ви ще не визначилися, яку саме іграшку варто купити, ознайомтеся з нашим рейтингом.

Дитячі улюбленці: вибираємо актуальних

Мода на іграшки постійно змінюється. Тож, яку забавку вибрати для дитини, аби вона їй справді сподобалась, а не стала черговим збирачем пилу? Пропонуємо звернути увагу на:

  • різноманітних тваринок (від реалістичних собачок і панд до казкових єдинорогів);
  • антистресові іграшки, які подобаються не лише дітям, а й дорослим;
  • персонажів улюблених мультфільмів (свинку Пепу, героїв в масках, фігурки Шопкінс);
  • ляльок Тільд;
  • класичних ведмедиків.

Розмір, реалістичність та функціональність мають значення

М’яка іграшка має бути не тільки приємною на дотик, кумедною і милою. Її головне призначення — забавляти малюка. Величезний плюшевий ведмедик, слон або тигр мають прекрасний вигляд на полиці магазину і на ліжку в дитячій. Але як малюку з ними гратися?.. Великі забавки доречні лише тоді, коли хлопчики або дівчатка використовують їх замість крісел, щоб дивитися мультфільми або читати.

Діти за допомогою іграшок пізнають навколишній світ. Тому, коли вони ще зовсім маленькі, не варто дарувати їм крилатих слонів або крокодилів. Звичайно, такі іграшки дуже смішні. І ті ж дошкільнята із задоволенням придумають купу казок про літаючих слонів. Але іграшки для діточок до трьох років мають бути схожими на реальних тваринок.

Картинки по запросу мякі іграшки

Не варто вибирати для малюків забавки із вбудованими динаміками: вони обмежують фантазію хлопчиків і дівчаток. Однією з функцій гри є розвиток мови та соціалізація. Це відбувається під час усного спілкування з м’яким улюбленцем. А вбудований динамік цілком нівелює згадану функцію.

Друг, з яким завжди комфортно

Всесвітньо відомий модельєр Жан-Шарль де Кастельбажак одного разу сказав: «Раніше людей захищав щит, сьогодні — плюшевий ведмедик. Ви навряд чи зможете агресивно поводитися з людиною, котра тримає в руках таку іграшку». Вочевидь, у цьому і є секрет класичних ведмедиків, які здатні поширювати навколо себе відчуття комфорту, затишку та захищеності.

Недарма малюкам важливо тримати поруч улюблену іграшку, коли вони привчаються спати у власному ліжечку або в окремій кімнаті. М’якого друга можна взяти з собою до садочка або в довгу подорож, де він заспокоюватиме у стресові моменти і повертатиме відчуття захищеності.