Перед сеансом бажано очистити шкіру в домашніх умовах. Вплив на шкіру в масажному салоні починається з розігрівання її поверхні. За допомогою ефірних масел і скрабів відбувається посилення кровообігу, а також розширення судин, що сприяє підвищенню ефективності процедури.
Потім здійснюється інтенсивний силовий вплив на шкіру за допомогою її розминання, зміщення, а також постукувань і ляпасів. Даний етап характеризується певною хворобливістю. При цьому варто відзначити, що дії масажиста по ефективності не поступаються аналогічній апаратній методиці, однак неприємних відчуттів під час ручного впливу буде значно менше.
На активну фазу припадає основна частина процедури, а після неї настає заключний етап, під час якого масажист заспокоює шкіру м'якими рухами. Після закінчення дії клієнту дається рекомендація провести деякий час в розслабленому стані.
Антицелюлітний масаж: до і після
Антицелюлітний масаж найчастіше проводиться в зонах живота, стегон, ніг і рук адже саме в цих областях зазвичай з'являється «апельсинова кірка». При цьому популярністю серед клієнтів користується не тільки локальне, а й комплексний вплив на всі проблемні зони.
Ефект антицелюлітного масажу ви можете побачити на фото наших пацієнток. Звичайно ж, для досягнення вираженого результату недостатньо однієї процедури: бажаного ефекту можна буде насолоджуватися після приблизно 7-12 сеансів (точна кількість залежить від вираженості проблеми). Інтервали між ними зазвичай складають 1-2 дня.
Результати правильного проведення антицелюлітного масажу:
- розщеплення жирових клітин;
- невелика втрата ваги;
- висновок з організму надлишків рідини;
- зміцнення кровоносних судин;
- поліпшення стану шкіри за рахунок прискореного освіти еластину і колагену.
Не варто переживати, якщо після першого сеансу на шкірі з'явилися невеликі синці: це нормальна реакція на інтенсивний вплив.
Протипоказання до антицелюлітного масажу тіла
Даний масаж у Львові не проводиться при:
- вагітності;
- грудному вигодовуванні;
- онкологічних захворюваннях;
- сильних запальних процесах;
- імунних порушеннях;
- деяких захворюваннях нервової системи;
- наявності сильних ран або шкірних захворювань в зоні впливу;
- вираженому тромбозі вен;
- гіпертонічної хвороби;
- туберкульозі;
- високій температурі;
- деяких вадах серця;
- міомі матки;
- захворюваннях ліфмоузлов.