Всі системи безпеки можна класифікувати за кількома типами:
- Охоронна сигналізація з підключенням через пульт охорони;
- Класична система відеоспостереження;
- Домофон.
В якості найпростішої зовнішньої охорони для квартири можна встановити камеру на сходовій клітці, що виводить зображення на монітор. Так у вас буде вся інформація про те, що відбувається перед дверима квартири. Для заміського будинку буде потрібно установка відеоспостереження, щоб вести спостереження за воротами, хвірткою, периметром, а також підсобними будівлями.
Обов'язково потрібно скласти план квартири або будинку, на якому зазначити зони охоплення камер. Завдяки плану ви зможете визначити кількість камер, оптимальні позиції для них, а також схему прокладки кабелів. Оптимальною схемою для будинку є чотири камери – по одній на кожну сторону, купольна камера під фронтоном, плюс камера для спостереження за воротами і в'їздом. Якщо на ділянці є дитячий майданчик, бажано встановити камеру і біля неї. Більше про це ви дізнаєтесь на https://z-h.com.ua
На що звертаємо увагу при виборі камери:
- Дозвіл;
- Кут огляду;
- Можливість запису відео при поганій видимості.
З роздільною здатністю камери сьогодні труднощів не виникає, оскільки всі відеокамери випускаються з HD роздільною здатністю, форматами TVI, CVI і AHD.
Не економте на кількості пристосувань, встановлюючи одну камеру, розраховуючи, що великий кут огляду вас виручить. Враховуйте, що чим ширший кут, тим менше на зображенні об'єкт зйомки. Також на такому зображенні важко роздивитися обличчя людини. Ретельно продумуйте кількість камер і кут їх огляду.
Для спостереження 24 години на добу велике значення має можливість камери записувати зображення в будь-яких умовах. Щоб досягти цієї мети, забезпечте гарне освітлення на ділянці з камерами. Якщо створити повноцінне освітлення не можна, можете вибрати камери, записують відео в повній темряві, оснащені світлочутливою матрицею і ІЧ підсвічуванням. Але такі моделі обійдуться дорожче.