Осінь та зима - найхолодніші пори року. У домівках тих, хто не хоче платити захмарні ціни за газ, альтернативою стають електрообігрівачі. Це дешевше і зручніше. Але неправильне використання такої техніки може призвести до пожежі у будинку. Розповідаємо, що потрібно пам'ятати при експлуатації обігрівачів у домашніх умовах.
Перед тим, як увімкнути електрообігрівач, перевірте, чи на ньому немає пошкоджень та що він працює як слід. Не варто використовувати для обігріву несертифіковані чи саморобні прилади.
Обігрівач не слід ставити близько до штор, меблів або розеток, щоб уникнути загорання. А також - при евакуаційних виходах із помешкання. Безпечна відстань - не менше 25 сантиметрів від згаданих об'єктів. Не варто також встановлювати електрообігрівачі на підставки, які легко можуть загорітися.
Коли ви увімкнули електроприлад, постарайтеся водночас не використовувати багато техніки, особливо тієї, що вимагає великої потужності. Електромережа може не витримати перевантаження і як наслідок - станеться пожежа або ви залишитеся без світла узагалі.
Не можна сушити одяг та інші предмети на обігрівачі, навіть якщо він дуже нагадує батарею.
Не допускайте маленьких дітей до нагрівального приладу. І не залишайте обігрівач увімкненим, коли йдете з дому, навіть ненадовго.
Не ховайте під килим дроти від обігрівача: він може перегрітися або перетертися, відтак - зіпсутися або загорітися. Також об нього хтось може спіткнутися. До того ж, нагрівач слід регулярно протирати від пилу та сміття і не допускати потрапляння сторонніх предметів у техніку. Вони можуть спалахнути.
Дотримуйтеся цих простих правил безпеки - це дозволить уберегти вас і ваших рідних, а техніка прослужить вам значно довше.
Читайте також: Як замовити ліки в інтернеті через сайт Liki24.com: покрокова інструкція