ІІ Антифашистський конгрес у Львові 2 грудня відбувся у приміщення осередку Комуністичної партії України. З 320 учасників у ньому помістилося 125, решта лишилися на вулиці. Про це 2 грудня повідомив голова Антифашистського комітету України Георгій Буйко.
Г.Буйко заявив, що організаторам одне за одним у розміщенні конгресу відмовило п’ять установ, у цьому він звинувачує владу.
Як уточнив заступник голови Антифашистського комітету Олександр Калинюк відмовилися директори палацу ім. Г.Хоткевича, Львівського драматичного театру ім. Л.Українки, кінотеатру «Львів». «Директор каже, я згоден, лише представте дозвіл начальника управління культури Вороновського. Вороновський каже, що не має заперечень, об це окрема юридична структура, – сказав О.Калинюк - Однак директор боїться звільнення. Кінотеатр «Львів» належить облраді, самі знаєте, хто має більшість в облраді, тому й не погодився». Про ці факти Антифашистський комітет має намір повідомити партнерські міжнародні ліві організації.
Для хорони заходу, за словами О.Калинюка, залучили львівських правоохоронців. Весь час вони сиділи в автобусах, інцидентів не було.
Учасники ІІ Антифашистського конгресу прийняли звернення до вищих органів влади в Україні, де висловлюють стурбованість «зростаючим натиском неофашизму» в Україні, зокрема на Львівщині.
О.Калинюк зазначив, що Україна не голосувала в ООН за документ про небезпеку відродження неонацизму в світі. Крім того, Антифашистський комітет 5 разів звертався до Президента за оцінкою ситуації у Львові 9 травня, й не отримав відповіді. Він додав: «Якби серйозно відносилися до рішенню Нюрнберзького військового трибуналу, Конституції, то напевне не створювали б музеї дивізії «СС-Галичина» У 34-ій школі у Львові, музей криївки у 21-ій, куток ОУН-УПА у 28-ій школі Борислава. Влада потурає цьому».