5 порад для львів'ян як вберегтись від укусу змії

032.ua публікує ТОП-5 порад та рекомендацій від Головного управління ДСНС України у Львівській області, як вберегтись від укусу змії та що робити коли це трапилось.

У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі 

1. Змії, зазвичай, втікають від людей, а кусають лише для свого захисту.

2. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Проте у спеку це відчуття у змій притуплюється, вони стають лінивими, малорухливими, тому люди можуть легко на них наступити.

3. Для власної безпеки під час перебування на природі необхідно палицею розсунути зарослі, обстежити ущелини, щоби ненароком не потурбувати плазуна.

4. Також, перебуваючи у лісі, необхідно взути надійне взуття, одягнути широкі штани і заправити їх у черевики так, щоб утворився напуск. Якщо змія кусатиме, то прокусить тільки тканину штанів, а не шкіру.

5. Якщо змія Вас все-таки вкусила, то слід якнайшвидше відсмоктати отруту, постійно випльовуючи її. При цьому не можна накладати джгут на уражену кінцівку, а після надання першої допомоги, терміново доставити потерпілого у медичний заклад для введення антитоксичної сироватки.

Читайте також: у Сколівському районі 64-річну жінку вкусила змія.