Саме в нових, червоно-чорних футболках, «карпатівці» зіграють в неділю у Полтаві в матчі проти місцевої «Ворскли».
Сьогодні, 11 вересня львівський ФК «Карпати» має патріотичний день. Зранку футболісти покладуть квіти до пам’ятнику Степану Бандері, а згодом на площі перед монументом покажуть нову ексклюзивну форму. Про це 032 повідомили у прес-службі клубу.
Військові інструктори навчать футболістів «Карпат» основним навикам поведінки із автоматами, снайперськими гвинтівками та гранатометами
«Згодом у повному складі, футболісти вирушать на полігон, неподалік села Старичі. Військові інструктори навчать футболістів «Карпат» основним навикам поведінки із автоматами, снайперськими гвинтівками та гранатометами», - йдеться у повідомленні.