Черговий «гуманітарний конвой» РФ забезпечує потреби бойовиків на Донбасі.
Вчора, чотири КамАЗи білого кольору бачили на Донеччини. Автомобілі спеціально перефарбовані у білий колір та забезпечують бойовиків та російських військових. Про це повідомив речник РНБО Андрій Лисенко.
Вчора вночі з території РФ на Дмитрівку Донецької області пройшло чотири вантажівки білого кольору, які за годину повернулись назад
«Для матеріального забезпечення терористів та угруповання ЗС РФ, яке діє на території України, російська сторона використовує автомобілі так званого гуманітарного конвою. Так, вчора вночі з території РФ на Дмитрівку Донецької області пройшло чотири вантажівки білого кольору, які за годину повернулись назад. Це вже не перший випадок, коли вантажівки білого кольору незаконно перетинають кордон у супроводі позашляховиків з охороною", - сказав Лисенко під час брифінгу.