А раптом війна? Львів’ян все більше цікавить відповідь на це запитання. В той час, коли до східних кордонів України підступають «зелені» чоловічки, а Крим фактично в нас відтягали, львів’яни цікавляться, куди бігти у випадку війни?
Читайте також: Вода буде: бомбосховище Львівводоканалу захистить 150 працівників у випадку війни (ВІДЕО)
«Є приватні та комунальні укриття. Сховища призначені для укриття працюючих змін підприємств, які забезпечують життєдіяльність Львова. Йдеться про комунальні укриття Львівводоканалу, газових служб, Львівобленерго та інші. У Львові також є бомбосховища для укриття медичного персоналу та нетранспортабельних хворих. Вони розташовані у лікарнях Львова», - розповів кореспонденту 032.ua директор департаменту цивільного захисту ЛОДА Олексій Титаренко.
Маємо тішитися, оскільки стратегічні підприємства мають відремонтовані та придатні для перебування працівників, бомбосховища. Без води львів'яни не залишаться.
«В чудовому стані бомбосховища Львівської залізниці, Львівводоканалу, заводу «Лорта», підприємство Львівобленерго. Ці бомбосховища добротні, за ними вчасно доглядають та підтримують у належному стані. Самі розумієте, що це стратегічні підприємства, від яких залежить життєдіяльність Львова», - розповів кореспонденту 032.ua директор департаменту цивільного захисту ЛОДА Олексій Титаренко.
Відтак, чи врятуються працівники в укриттях, залежить від власника, якому належить бомбосховище. Саме власник має подбати про стан укриття, а перевіряє цей стан Головне управління Держтехногенбезпеки в Львівській області.
«Все залежить від ставлення власника підприємства до бомбосховищ. Якщо підприємство не збанкрутувало, а його керівник ставиться відповідально до цивільного захисту людей, тоді і бомбосховище буде у належному стані», - сказав Олексій Титаренко.